Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

zahorak

...to čo jej tu vypisujete musi pochopit aj socha LENINA a nie baba počitam vzdelana aj ked pochybujem či ma aspon ukončene zakl.vzdelanie

sweetsandra

Nikomu som nechcela zle,neurazam Vas ani nic pdoobne,tak neviem preco Vam tak ide na nervy moja tema.Ved kazdy si tu moze pisat co chce.

sweetsandra

Maoam : venovane vseobecne nie Tebe o tych slovach.
Dufam ludia,ze Vy a ani nikto z Vasej rodiny nebude mat nikdy taketo psychicke problemy.

Maoam

toto je stvrty stupen, vyvolavanie pocitu viny u druhych, ci ako?

ja som ta nikde nenazvala tupanou, hlupanou ani sialenou kravou, takze pozor na slova, moja, ok?

sweetsandra

Maoam : pochybujem,ze Ty si tak psychicky narusena ako ja.Asi tazko.A Ty poznas mna?Na zaklade coho?Ak by si toto napisala Ty,tak Ti poviem,nech sa objednas este u jedneho gynekologa na UZV,das si urobit krvne testy aby si bola pokojna.Ale Vy tu mate zo mna velku zabavu a najkrajsie je ako mi pisete,ze som hlupana,tupana,krava,psychicky sialena atd.