Bolesti hlavy

Príspevok v téme: Bolesti hlavy
janina

Ahojte, od včera ma strašne bolí hlava, mám závrate, dokonca mám pocit, že sa mi točí hlava aj keď sedím a ležím, akoby sa so mnou všetko točilo. Tlak som si merala, mám ho normálny. Neviete čo by to mohlo byť? Už som zúfalá, ani tabletky mi nezaberajú. Trvá to už dva dni v kuse. Kamarátky si zo mňa robia srandu, že som tehotná, ale mne sa to nezdá a navyše beriem HA, takže nepravdepodobné. Pomôžte prosím. ďakujem

TZ1

Mna bolela hlava od soboty do dnes prestala ma bolet ked som poprosil sektu čiernej a bielej magie aby meditovaly spolu a pak moja hlava prestala bolet znova a znova len som rád to viem snat magia temna a biela len to je moja temnota svetla len moj imunytní system je dokonaly to viem.

pišta

Aj keď to Ajaj s tebou určite myslí dobre, čierna káva s anopyrínom je taká kyselintovrná záťaž pre organimus, že buď ovplyvní bolenie hlavy priamo ihneď (častješie negatívne), alebo neskôr alebo to pocíti žalúdok, alebo prílev kyseliny pocítia čreva (prehánka...), takže toto by som určite neskúšal.
Omdez rýchlo (ťažké) jedlá, VEĽA tekutín, (napr. detská Lucka), hlboké dýchanie... (nie beh alebo aerobik...)
Okrem bezprostredného vplyvu anomálií krčnej chrbtice ide o čiastočne zablokovaný metablizmus, ktorý treba dať do pohybu...

ajja

Mne dobre zaberie pri zaciatku bolesti hlavy zapitie anopyrinu ciernou kavou. Potom nemusim hltat brufeny. Vyskusaj.

jedenastka

u mna to bola predzvest migreny potom prisla bolest hlavy ale len jednej polovice ja si na to davam quarelin.Vzdy mi to pomohlo a obklad na celo a lezim nepohnute aby som sa nepovracala.po 4-6 hodinach mam pokoj do dalsej jari.

jedenastka

To co pises sa mi stalo tiey,mala som pocit ze stojim avsetko sa hojdalo aj ked som sedela aj ked som si lahla aj oci yatvorila

janík

viac ako pravdepodobne ide o krčnú chrbticu,ak máš kde, vyhľadaj akupunktúru, tá Ťa na 1 až 3x môže tohto problému zbaviť(to sa teraz na jar často vyskytuje-prievany,vetre...)