SAP

jankaaaaaaaaa

sap je program na skladove hospodarstvo, pouziva sa v obchodoch aj v statnej sprave aj hocikde inde
ja som sa na nom naucila sama robit bez problemov asi za jeden den dokonca bol v jazyku, ktoremu ja absolutne nerozumiem

david23

verejný sektor máš aj NO, OZ, aj samosprávy, príspevkové, rozpočtové org,.... súkromný sú s.r.očky, a.s. družstvá, verejné obchodné spolo4nosti,... ako sme sa vlastne dostali k pojmu verejný sektor???
slnečnička, už som tam:-))))

krtko-lampa

A co je to sukromny a verejny sektor ? Napr. Tmobile, IBM, HP to je sukromny ?! Ale tam to maju ... Lepsie povedat, skor velke a stredne podniky maju tento software. A male sem-tam ...

david23

slnecnica takže som to našiel SAP sa používa vo všetkých štátnych podnikoch už od roku 1998, ten súkromný sektor ho teda využíva menej, nenapísal som, že ho nevyužívajú vôbec...

slnecnica

SAP sa používa v akomkoľvek podniku, nielen v štátnom
Krtko to opísal dobre, jednoducho. Každá firma ho má prispôsobený svojím potrebám

david23

SAPko sa využíva najmä v štátnych podnikoch, pokiaľ viem. Nezoženieš ho podľa mňa nikde. Inak je celkom komplikovaný a má veľa chýb v sebe. Hľadaj si teda iné pozície, možno nastúpiš do firmy, kde ho neskôr implementujú.