Kde najst priatelov

Príspevok v téme: Kde najst priatelov
samma

Uz to tu bolo vela krat omielane, len ja mam naozaj problem najs si kamaratov, uz nechcem byt stale sama, vacsinu mojho casu zaberie skola a zaluby co mam tiez robim sama- beh, joga a pod., takze naozaj neviem, co mam robit, len mi prosim nepiste, ze mam zacat chodit na nejaky kurz, alebo nieco podobne, na to by som uz nemala cas, dik za vsetky rady.

katarina761

aj ja si hladam priatelku, ale je to tazke, ked nejaku znamu oslovim, tak nema cas alebo sa jej nechce ist so mnou napr. cvicit, alebo len ist na kavu.... som smutna, neviem co robim zle

stierka Mari

kde nájsť priateľov? skús popozerať smetné koše, možno tam niekto vyhodil nejakehó svojeho bývalého kamaráta ako nejakú nepodarenú čínsku hračku, ktorá ho už zabavila a nenapĺňa a práve ty v nej uvidíš jej čaro a zistíś, že ťa baví :)

mnamka257

tiez som mala taky problem, ale ked som stretla naozajstnu kamaratku, zistila som, ze ked mas vela priatelov, neznamena, ze sa naozaj citis, ze mas skutocneho rpiatela na ktoreho sa mozes spolahnut a ked ta zradia, zistis, ze radsej mozno priatela nemat ako mat vela a falosnych, ktori ti hadzu polena pod nohy, uvidis, raz pride do tvojho clovek, ktory sa bude naozaj dat nazvat priatelom, drzim palce