HAK

hej

nepoznam nic tak diskutabilne, ako je hak.
fakt neviem, co to ma spolocne so zdravim.
zdravie je alebo nie je.
ušrlichané zdravie nie je zdravie, je to len kompromis.
.
hak, okrem toho, ze je svinstvo je v lepšom prípade kompromis vase zdravie, babenky.

markketa

ahoj baldwin.ja berim hak už asi 7mes.a pred tym som ju brala rok.brala som cilest,ale ten ma dost vysoku hladinu hormonov,teraz beriam lindynette20 a super.tu prvu som uživala na upravu ciklu a preto,že som nemohla otehotniet.teraz ju beriem na upravu a ochranu.je fekt 99,9%.ak sa uživa spravne.je to keždeho osobna vec a každy ma iny nazor na hak.niekomu fak nemusi robit dobre,ale nato je lekar,aby ti nadstavil a predpisal tu,ktora ti sadne a nebude ta boliet hlava ani nič.takže ja mam skusenost taku,že o.k.

majcici

Kocky hormonalna antikoncepcia je naozaj velke svinstvo, gynekologovia a farmaceuti ti nikdy nepovedia pravdu, pretoze je to pre nich biznis.Uz len to, ze beries hormony......spytaj sa ich, ci by to predpisali svojej rodine...ja som to brala dva roky, po zoznameni sa s HAK a jej ucinkoch som to okamzite vysadila a neprajem vam zazit take krute bolesti hlavy, ake som mala....kazdopadne je to vec kazdeho z nas, su aj ine moznosti chranenia sa ako sa nacpavat chemiou...

moniqa87

100% urcite nie.... povedala by som tak 99%... ale pocula som vyjadrenie jedneho gynekology z nemecka, ze pri pravidelnom uzivani je moznost, ze otehotnie jedna zena z tisica...
napis adresu toho blogu... podla mna to bude nejaka blbost, uz len preto, ze to moze byt aj kludne nejaky cirkevny fanatik, ktory je proti braneniu pocatia... ludia su dnes proste divny...