Periferny vestibularny syndrom

mimi678

budes ma mat za psychopata ale aj nad tym som uz velakrat premyslala,ci proste nie je lepsie umriet ako toto. Ved to nie je zivot,to je trapenie. co budem robit cely zivot? Takto sa neda normalne fungovat.

mimi678

Studujem, teda "studujem". V zimnom semstri som preniesla 3 skusky a teraz neviem. Skola mi uz zacala minuly tyzden,chodim do nej ked sa da,ale neviem ci zvladnem cely semster, vlastne ani neviem ci to nie je zbyotcne studovat ak tato choroba nezmizne...lebo s nou sa aj tak neda pracovat.

Lulu2011

mimi - ale si silna, co by si nebola, co sa clovek zabije? kazdy zije s nejakym krizom, ber to ako fakt a hlavne tak, ze to co je teraz moze raz zmiznut, ja som nadej stale nestratila, snazim sa byt stastna tak ako som, aj ked je to niekedy velmi tazke

Lulu2011

mimi - mam rodinu, chodim kazdy den von, nakupujem, zatial nepracujem, lebo mam proste stavy, ktore ked pridu nevladzem a ano mam strach, co bude, lebo velmi by som pracovat chcela a obmedzuje ma to, ale musim sa premoct, musis verit lekarom a sebe, ja tiez budem :)

mimi678

lenze ja uz nevladzem, je toho na mna strasne vela....nechapem ako s tym niekto moze zit....ked ti to nie je blbe,tak sa chcem opytat teba...ako s tym zijes? Normalne pracujes? Mas rodinu? ....Ja si neviem predstavit s tymto ani ist ankupovat a nie to este nieco ine.

Lulu2011

mimi - ja mam viac diagnoz, takze tazko mi je tvrdit, ze sa citim niekedy uzasne :) ale ked tie lieky budes brat a hlavne VERIT ze to prejde, tak prejde ;) mimochodom taketo zavraty su sposobene aj podvedomou neistotou zo zivota, takze hlavne meditovat...meditovat...meditovat...

mimi678

Ale niekedy je to proste len lepsie alebo normalne? :( Vies s tym normalne zit? Cize nie je sance ze sa to niekedy da uplne do poriadku? Jo take lieky beriem dva tyzdna,ale zatial necitim zmenu :(

Lulu2011

mimi - ale jasne, ze hej su aj lepsie dni, potom horsie, ide o to, aby sa ti ten systen prekrvil, z nejakeho dovodu sa zle prekrvuje a preto to mas, lieky by mali zabrat, take co rozsiruju cievy