stalo sa vam vo vzťahu?

Príspevok v téme: stalo sa vam vo vzťahu?
summer2

Prišlo niekedy obdobie vo vašom vzťahu, že ste postupne prestali milovať partnera? My sme spolu skoro rok a pol a mám občas pocit, že ho prestavam milovať. Mali a máme vo vzťahu problémy, ktoré sa nevyriešili a asi ma to prestalo baviť. aj ked sme sa o nich bavili priatel zostal len pri sluboch. su to v podstate maličkosti,priatel sa stale vyhovára na prácu. Sluubil mi ze sa od nového roku všetko zmení, ale nestalo sa tak. Jasne ze som ho nenechala ale teraz uz začínam riešiť dilemu či robím dobre. čo ak bude slubovať celý život a nikdy sa nič nezmeni. nevidim ziadny zmysel pokračovať vo vzťahu ktorý nenapreduje, ale srdce hovori niečo inne. mali te niekedy podobny problem? opustili ste niekoho koho ste milovali? lutovali ste to?

Meretseger

S bývalým som tiež chcela tráviť viac času, chcela som mať nejaké zážitky, lebo napokon sa mi zdalo, že je to už len o sexe. Tiež mi pár vecí sľúbil a nedodržal a niesla som to veľmi ťažko, toto sa predsa nerobí.
Pokiaľ ide o to, či som ho prestala milovať, nie som správny človek na odpoveď, pretože kvôli HPO striedavo milujem a hlboko nenávidím, ale každopádne, keď sa odsťahoval (síce len do susednej obce), dala som mu košom - po tretí raz, cca.
Milovala som ho, ale tento krok neľutujem. Problémy vo vzťahu boli najmä kvôli mojej narušenej osobnosti, tak som to sekla a fakt, som za to rada.

summer2

v mojom vzťahu nejde o važne veci, len s nim chcem tráviť viac času, mať spolu nejaké zážitky, spoznávať rodinu a tak..on to nechce. stači mu ak sa vidíme 2 večere do týždna a to je všetko.
naozaj neznášam ak ludia niečo slubia a nedodržia slovo. bola by som štastnejšia keby mi radšej nič nesluboval.

v manželstve je to ťahšie ak máte aj deti

natalka2

v predoslom vztahu som mala casto taketo pocity, ze ho prestavam milovat..a nevedela som, co s tym, ci ho opustit alebo nie. nakoniec som sa rozhodla vyckat, ale velmi sa mi to nevyplatilo,pretoze nakoniec opustil on mna:P

evinna2

To je veľmi zložité...uričte záleži na problémoch, ktoré máte a v akom su štádiu...lebo existjú problémy, a problémy...
Ja mám tiež momentálne isté ťažkosti v manželstve, svojho manžela veľmi milujem, a nedokazala by som ho opustiť, mi napiklad mame problemy s intimnosťami....