Epilepsia a partnerstvo

Príspevok v téme: Epilepsia a partnerstvo
miška

Potrebujem poradiť..neviem čo mám robiť...liečim sa na epilepsiu už skoro 9 rokov..záchvaty nemávam často..maximálne tak raz ročne..a to aj v čase keď som v strese..čo bolo hlavne počas skúškového obdobia..mám priateľa nie ešte dlho, ale problém je, že jeho rodičia sú proti lebo im vadí, že mám epilepsiu..dosť naňho tlačia nech sa so mnou rozíde..ale ľúbime sa..pri tom jeho otec je doktor tak sám dobre vie, že táto choroba sa dá liekmi upravit a vôbec nemusím mať záchvaty..neviem čo mám robiť..netuším či dokážem proti ním bojovať..čo by ste mi poradili čo mám robiť..Ďakujem

zzuzka

Ahoj,
ja som tiez epilepticka a moja epi je potlacena liekmi, pokial beriem lieky som okej ale ako nahle vynecham( nechtiac) den-dva je to v haji. Priatela mam 3 roky a samozrejme vie o mojej chorobe a vedia o nej aj jeho rodicia, kedze som dostala epi.z. aj u nich...neviem co jemu otcovi tak vadi, ved my za to nemozeme, skor ako od doktora by som ocakavala pomoc, dolezite je aby ti nahodili dobre lieky a potom sa da zit plnohodnotny zivot, len teda treba ich brat pravidelne.
Ja by som za frajera bojovala, pokial to akceptuje tvoj priatel tak potom neni o com. Zelam vela stastia a uspesnu liecbu