Zelený jačmeň a Chlorella

silacka88

spirulina ma vplyv aj na narast svalovej hmoty, casto byva spolu s chlorelou. na parfums.cz maju vela variant, z ktorych daco vyberem

silver

Zdravim vas..chcem sa podelit so svojou skusenostou pri uzivani chlorelly.Inspirovala ma ta info v Tv spravach, o tom dietati s ekzemom..Nastudovala som si kadeco na nete o chlorelle,o par dni som si kupila balenie a zacala uzivat.Zacala som s davkou denne 10 tabl. R 3 O 4 V 3 ks.Uz po prvom tyzdni zmizli moje mesacne dennodenne aj nocne bolesti chodidiel, akoby reumaticka vyzarujuca bolest od stredu slapy do prstov noh... a o par dni mi prestali uplne trpnut ruky - od zapastia a prsty...Rozhodla som sa po vybrati prvej flasky 25O tabl. si kupit 5OO tabl. a uzivat dalej uz ako na liecbu, denne 21 tabl. vzdy 3x7.Skusim to brat dovtedy, kym mi neprejdu bolesti kolien a laktov, ktore ma drzia uz rok, reumu ale vraj nemam, a co som doteraz pouzivala - kadeco, za nemalo penazi, nic mi nepomohlo...Pokial to je mozne, chcem sa vyhnut dlhodobemu uzivaniu kadejkych skodlivych liekov..verim ze toto je \\\"cista\\\" priroda..a vycisti moj organizmus...Mám 55 r.a okrem toho som akoze relativne zdravy clovek.. Myslim ze nic netreba prehanat, pisu ze ak sa clovek zacne pri jej uzivani citit nie dobre, treba znizit davku na 3,3,3,na par dni, to je len reakcia na zaciatku uzivania..kym si na nu zvykne organizmus a travenie, cez ktore vlastne vsetko prebieha...

Janda

Vyzerá to fakt ako keby to sem napísal nejaký díler..Je to bežný reklamný ťah..

1xbio - to, že to nepomohlo tebe, neznamená, že to nepomôže iným, ani nie zelený jačmeň, ale práve chlorella vie veľmi pomôcť, treba študovať, skúmať to..a ako hovorí winki, nič netreba preháňať, nikto nevie ako si to dávkovala, či si to používala správne, aj keď potr. doplnky nesyntetické nemajú vedľajšie účinky, resp. u tých prírodných takmer nie je obmedzené dávkovanie...
Neviem, nerozumiem sa tvojmu problému, ale biznis "je" skôr to, čo ti povie doktor (gastr.), lebo keby si si mala platiť všetky lieky sama a neplatila by ti ich poisťovňa, vtedy by si zistila, čo je biznis..Nemám slov...

petra 001

ja pijem zeleny jacmen uz asi mesiac,ale zatial nic.pijem to koli zlepseniu pleti aj detxikacii,ale jasne,ze za mesiac nemozem cakat zazraky.

winki

1xbio ono nič netreba zase prehánať, určite to neni na pravidelné užívanie, ale ako nejaká očistná kúra...prečo nie podľa mňa na tom niečo dobré bude.