Nespokojnost s doktorkou

Príspevok v téme: Nespokojnost s doktorkou
epileptik

DObry den uz som dvakrat vymenila doktorku neurologicku, mam taky problem v roku 2010 som mala zachvat pravdepodobne epilepticky (rozhryzeny jazyk, krce. nepametala som si ) no v papieri zo sanitky to bolo zapisane ako hypoglykemicky sok, rok na to som dostala dalsi podobny a to bol definovany ako epilepticky, oba sa stali na festivale kde sme 48hodin vobec nespali bola som unavena hladna, ale alkohol tam nebol.Posledne som mala take neico podobne v decembri, ale to som vnimala vsetko okolo mna len som nedokazala odpovedat ani sa pohnut, bol mi podany klasicky kockovy cukor a stav sa zlepsil. Bola som dvakrat na vysetreni EEG prvykrat boli hranicne vysledky, druhykrat bolo vsetko v poriadku. MRI je v norme. OGTT testy na cukrovku boli taktiez v norme.DOktorka nepripustila nic ine len to ze je to epilepsia, hned mi nasadila lieky odobrala vodicsky prewukaz co je pre mna vlemi dolezite. Lenze je zvlasten to ze si pozrela dva papiere nevysetrila ma nijak len si kukla vysledky z MRI a EEG kde bolo vsetko v poriadku, ako je to mozne ze mi nastavi taku liecbu a vlastne ma obmedzi v zivote ?