Kompletná rekonštrukcia bytového jadra

Príspevok v téme: Kompletná rekonštrukcia bytového jadra
sabi222

Chystáme sa kompletne zrekonštruovať bytové jadro,...
Má niekto s tým skúsenosti? aké su aspon priblizné náklady na rekonstrukciu?
Oplatí sa zavolat si nejakú firmu, alebo by sme to mohli zvldánut aj sami?
Kolko dni asi bude trvat takáto rekonštrukcia??

Samozrejme, nechceme žiadne extra luxusné zariadenie, ale ani šmejdy. Také klasické, za normálne ceny.

Dakujem... :)

martinmlm

Že si to niekto všimol:-) na máj už mám rezervovaný termín kamarátovi. Takže ďalšiu až niekedy v lete.

lost

elektroinstalaciu zvladne aj moj 13 rocny brat ;)
sice by som mu to nezveril, no taketo zaklady vie

lenze v sokle sa uci raketova veda, a nic co by mi pomohlo, radsej sa 8 rokov cita pise, kresli palicky a flaka sa .

za ten cas by som uz sakra mal taku korporaciu, ze by ucitelia len cumeli..

ale treba marnit cas az do 18tky, dovtedy clovek moze maximalne tak hrusky oberat..

a potom si ludia nevedia prerobit ani vlastne hniezdo :)

tym nemyslim nic v zlom samozrejme..

i ked dnes maju ludia tendenciu zavolat odbornika, aj ked sa im upcha umyvadlo.. ale tak neadi :) aspon to podporuje ekonomiku, cize vlastne to nie je az taky zly pristup ..

horsie je, ked to niekto prraba a ma krive videnie a dve lave ruky, a potom je cela kupelka halabala sikmo krivo a zabudnu tam sifon..

skoda ale ze sa malokto odvazi ist do "trieteho rozmeru" v takejto krungkuene.org
2d realite..

skoda ze neviem najst relevantnejsi obrazok, ale je to to Formikárium ci ako to volaju, kde pozoruju ako sa srpavaju mrace..

ved ak clovek chce a vie ako na to, kludne dostane satelit na obeznu drahu, dnes - v case internetu to nie je mozne len pre NASU, jedine tak pravne.. ale nikdy nie fyzicky..

delphia

netusim, ako si niekto moze prerabat jadro svojpomocne, ak nevie murarske prace. o vode a elektroinstalacii ani nehovoriac...
jednoznacne to treba zverit do ruk odbornikov.