Nechce sa mi postaviť, keď má prísť sex

Príspevok v téme: Nechce sa mi postaviť, keď má prísť sex
zufaleeec

Ahojte, mám taký problém.. s priateľkou sme dneska mali mať prvý sex.. teda priateľka to tak naplánovala.. prišlo to spontánne .. všetko to bolo krásne, sviečky.. naša obľubená hudba v playliste .. postel .. a my dvaja ..
Robila mi to ústami .. potom aj ja jej .. a potom keď malo prísť na sex :( tak zrazu proste mi ľahol a nechcel sa postaviť.. bol som veľmi sklamaní zo seba a najhoršie že aj priateľka ..

Keď si masturbujem doma sám, všekto je v poriadku .. aj keď sme u nej doma a maznáme sa napríklad pri filme, tak je tvrdý ako skala .. tak prečo teraz toto? Bojím sa, že nebudeme môcť normálne sexuálne žiť :(
Túžim po nej ..

Prosím poraďte čo mám robiť? Dohodli sme sa , že zajtra to chceme skúsiť..

Nechcem ju sklamať :(

vigrax

Tabletky na erekciu - hespac.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Zytax funguje aj za nižšiu cenu

Marta V

Na taketo problemy su presne urcene najlepsie erekcne tabletky za posledne 2 roky. Riesia dlhodoby problem a pomahaju lepsie prezitie sexualneho zazitku. Vsetko o nich je tu spomenute -odkaz odstránený- .. Ultragold je presne na tento typ problemu

Ludvig

Ja by som možno skúsil pre prvý krát trošku to podporiť nejakým prípravkom. Žiadna chémia, niečo prípodné, dodá ti to odvahu a ďalši krát už nebudeš potrebovať nič. Samozrejme nemyslím alkohol na odvahu, lebo to môže mať práve opačný efekt. Ja som starší pán, ale aktívny a občas si pomôžem erectanom ak som si nie istý. Pozri ich stránky a rozhodni sa ako chceš.

Overboost

Je to len stres zo zlihanie nic viac rada nad zlato co ti dobije ego a mne to pomohlo tiez na 120% je kamagra gel vyskusaj a mas po probleme das ju dole a uz to nebudes potrebovat potom to pojde samo nerobim kamagre len ti chcem poradit lebo presne tuto situaciu som zazil

Overboost

Je to len stres zo zlihanie nic viac rada nad zlato co ti dobije ego a mne to pomohlo tiez na 120% je kamagra gel vyskusaj a mas po probleme das ju dole a uz to nebudes potrebovat potom to pojde samo nerobim kamagre len ti chcem poradit lebo presne tuto situaciu som zazil

Majsterko

neviem ti to fakt potvrdit ani vyvratit ale vies ako mozem to vyskusat bez erozonu ale naco ked sa citim pohodlne a hlavne pevne

Limi

@Majsterko
To ano samozrejme :)
Ale ak prestanes pouzivat erozon co sa stane? Asi budes mat znova ten problem?? Lebo predsa len je to dost draha vec.. :(

Majsterko

neberiem to tak ze som zavisly ci podobne,... skor sa tesim ze je opat vsetko tak ako ma byt a som plne funkcny

Limi

@Majsterko
TO je fajn ale...
Ked vysadis erozon mas znova problem nie??

CIze da sa povedat ze clovek je potom zavisly na tom aby normalne fungoval.. cize do konca zivota musis pouzivat erozon?.. A to je fakt dost penazi asi :D