zalubena do alkoholika

Príspevok v téme: zalubena do alkoholika
laura0032

ahojte,
mala som 2 rocny vztah s muzom, ktoreho som lubila, no prekazali mi na nom veci ako alkohol, cigarety, nezodpovednost. pil dost casto, asi dva krat mesacne prisiel opity na mol. stale som mu hrozila rozchodom a davala sance. pred par mesiacmi som sa s nim rozisla, no nedokazem na neho zabudnut. stale mi vola a prosi o poslednu sancu. slubuje ze uz prestane pit, no ja mu nejako nedokazem uverit, hoci by som mu verit chcela, kedze som ho neprestala lubit. myslite, ze sa oplati davat este sancu? ako zabudnut na niekoho koho lubite, a viete ze on lubi vas no okrem vas aj flasu?

ajajja

laura0032, tak ten môj vtedy asi ozaj pil z nudy, alebo zo zábavy alebo z frajeriny... neviem... on mi to tak doteraz hovorí :) 18-ročný sopliak ešte nemohol byť alkoholikom, nepil dlho, tak asi preto nemal problém skončiť, keď našiel mňa :)))
Inak, ako píšeš, že tvoj ex má ešte aj dlhy ... hm, neviem, asi ozaj ruky preč od neho. Aj to šoférovanie pod vplyvom alkoholu...

Meretseger

Nezmení sa, tomu ver. A to ja som chodila s mužom, ktorý vôbec nebol alkoholik, len teda pil možno občas nad mieru (na mol som ho zažila raz). Sľúbil mi to a houby dodržal.
Tak ho vyraz, na tvojom mieste by som sa možno až bála byť s takým človekom.

laura0032

ajajja, ten tvoj sa teda riadne zmenil. az je to neuveritelne. ex ma 25 r, co je uz dostatocny vek na to, aby si vazil zdravie a uvedomil si, ze s alkoholom prehana.

laura0032

smajliQa, cize ty si s nim uz skoncovala, ano? si predstav, ze aj ja som zistila ze ma nejake pozicky a dlhy. a nie zeby sa snazil to rychlo splatit a setrit, ale radsej tie peniaze minal v krcme.

estettik

ak sa chlap potrebuje ozrat kazdy mesiac, tak s nim nie je nieco v poriadku. odreagovat sa da predsa ovela prijemnejsie a zdravsie pri sporte. preboha, co je to za odreagovanie pri slopani! to je co za primitiva?

melindaaa

podla nazvu VYKASLI SA NA NEHO alkoholizmus je diagnoza , je to choroba je to zavislot ktora sa lieci...!!!!!!!!!!!

kikinoo

hlavne mysli na deti ktore pridu a nezasluzia si zivot s otcom alkoholikom,poynas ho a vies ze by si na deti bola celkom sama