očkovanie proti rakovine krčka maternice

Príspevok v téme: očkovanie proti rakovine krčka maternice
david23

Ahojte, moja partnerka bola u gynekologičky Sladičekovej a prehovárala ju, aby sa dala zaočkovať, že majú vo februári teraz akciu a blá-blá. Na to jej partnerka povedala, že sme už spolu dlho a že už spolu asi zostaneme, čiže nevidí dôvod na očkovanie, keďže sme si verní. Na čo jej doktorka povedala, že v živote sa stáva všeličo a nemôže vedieť, či ju nebudem podvádzať, že teraz sme zaľúbení, ale čo bude o pár rokov. Že ona nechápe, aké môžu byť ženy v tomto naivné. Je možné, aby gynekologička takto kvôli províziám za očkovanie dávala ženám do hlavy chrobáka? Frajerku by som nikdy nepodviedol(aj keď som už mal milión príležitosti), lebo si ju vážim a ctím si náš vzťah, aby som pre pár okamžikov toto všetko zničil. A ona jej bude rozprávať takéto pič**iny? Taký som bol nasratý, že som tam mal 100 chutí nabehnúť a vynadať jej.

david23

RNG: súhlasím, mám ten istý názor na toto očkovanie. Hlavne si myslím, že je bezpredmetné niekoho očkovať, kto je už dospelý a v niekoľkoročnom vzťahu...

RNG

Problem s ockovaniami vseobecne je, ze skutocne data o nic, zlozenie vakcin a naozajstne vysledky su alebo zatajene kompletne, alebo manipulovane. Preto pokil sa toto nevyriesi, nemozem nikomu odporucat ziadne ockovania, lebo v skutocnosti nevieme, co ockovacie latky obsahuju a nakolko su uzitiocne a na kolko skodlive.
Jedno je pravda, ze pocet nakazeni a ochoreni na virusove choroby od zaciatku ockovania sa nijak neznizili a vyfabrikovane data a znizeni umrtnosti sa uz davno odhalili.
Naviac hoci v potravinach je silny odpor proti genetickky zmenenym /manipulovanym plodinam, za posledsnyc 20 rokov sa vacsina vakcin vyraba prave za pouzitia genetickych manipulacii. Takze si mozete vybrat:
Doverovat lekarom, co nie su informovani o skutocnom zlozeni vakcin a ich skodlivosti v tele a idu len podla reklam a dovery vyrobcom, ktori neustale klamu,
alebo vyckat opatrne, kym sa tato situacia vyriesi a pravda konecne vide na povrch.
Nuz pri ockovcani proti hpv uz pravda na povrch vysla, anglicania chceli povinne nariadit ockovanie vsetkych dievcat nad 9 rokov ale po viacerych mrtvych ako nasledok ockovania im sklapli usi a odrazu to nie je povinne. Nemci mali pdobny debakel, aj ked sa v dnes manipulovanej tlaci o tom nepisalo.
Rozne vykrucanie a "vysvetlovanie najdes napr tu
drjengunter.wordpress.com, kde uvadzaju, ze aj pri tom malom pocte ockovanych mali najmenej 53 smrti, o inych skodach alebo dlhodobom zamoreni organizmu sa tu vobec nehovori, a to zrejme je ovela castejsie, nez smrt.A to bolo do februara 2011, dne uz je o rok viac a iste aj poskodenych a dokonca mrtvych na tuto vakcinu viac.

"Opatrnost je matka mudrosti", ja by som si pockal par rokov, ci vobec to znizi pocet rakovin krcka, nez by som ich tajne patentovane vakciny nechal do seba pichat.
Najma ked sa vie jasne, ze obsahuju jedovate latky(ortut, adjuvanty, formalin,) a biologicke zamorenie pre telo, minimalne.

david23

Tak sa pokúsim s priateľkou porozprávať, keď príde domov, či by nechcela gynekologičku zmeniť, aj keď je to len na nej a nechcem ju do ničoho tlačiť...

ethel

Aj ja som sa hambila,lebo ide o rodinného známeho,ale prekonala som sa a je oveľa citlivejší ako moja gynekologička ktorú som mala

maruska123

david tazko sudit kto je dobry gynekolog, napr ja som s mojim strasne spokojna, v zivote ma do nicoho nenutil, nic mi len tak nepredpisoval bezdovodne, vsetko so mnou pekne precizne vydiskutoval, robi poctivo vsetky vysetrenie, ktore ma, je mily, netvari sa, ze ho niekto otravuje, ked k nemu pride

nech kasle na to, co sa stalo pred rokom a nech zmeni este raz..ale na zaklade odporucani znamych napr, nie len tak ze vezmem kartu a idem k prvym dveram, ktore uvidim..ked bude doktorka robit sceny, tak to svedci len o jej intelekte, vykaslat sa na nu...

david23

ethel: aj ja som ju posielal k chlapovi, na základe mojich skúsenosti si myslím, že chlapi sú oveľa lepší odborníci a aj sú cilivejší, ale ona sa vraj hanbí...

david23

nechce meniť, už pred rokom menila, lebo gynekologička to tam rúbala ako na jatkách a vtedy jej tá doktorka robila scény, keď chcela odísť, takže si asi myslí, že dobrý gynekológ ani neexistuje...