kavitacia - sposob chudnutia?

janus63

Kavitacia je uzasny sposob ako doslova roztopit tuk v problemovych partiach . Velmi som chcela ist na klasicku liposukciu ale kedze je to minimalne 1000 eur rozhodla som sa radsej pre kavitaciu. Kazdy tu rozprava o tom ako treba cvicit ale cvicenim nohy este zhrubnu a svaly sa zvyraznia. Na prebytocny tuk treba ist uplne inak

cajka

magy
ja som cvicila konkretne cviky doma na stehna , cviky, ktore som nasla na internete.uale namiesto schudnutia mi nohy zhrubli. uzivala som aj lipoxal na chudnutie. nepomohlo. mam vnutornu stranu
stehien ovisnutu aj ked cielene cvicim. nechapem to. chcem ist na kryolipolyzu
pred rokom som mala o desat kg menej a malasom chude pekne nohy. tak genetikou to nebude?

nazor

ahojte,
ja momentalne chodim na kavitaciu, mna v salone upozornili, ze je potrebne aj cvicit, pretoze tym sa dosahuje lepsi efekt a ze kavitacia nefunguje na tom, ze pridem raz tyzdenne k nim a potom pridem domov, sadnem si pred telku a otvorim si k tomu lupienky a budem sa stazovat, ze to na mna nefunguje.
jasne, ze to nie je zazracna metoda, pri ktorej nemusite nic robit, ale je to len pomocna metoda.
mna skor zaujimalo ci to niekto podstupil a mal nejaky vysledok. ja po druhom sedeni nemam na pase ubytok cm, nevidno na mne ziaden vysledok, ale mam pocit, ze mam to brucho ine. take akoby pevnejsie, akoby sa tie faldy co som na nom mala :D zacali stahovat do seba, no neviem to opisat dobre, ale aj na dotyk je ta pokozka pevnejsia.
ma niekto nejaku podobnu skusenost?

strapúšik

kavitacia nie je sposob ako schudnut, ale ako zo samolubich lenivych zakaznicok vytiahnut neskutocne prachy :D

Magy

pises "vnutorne stehna". je to zly vyraz, bohuzial prilis casto pouzivany. clovek nema vnutorne a vonkajsie stehna (teda dohromady 4), ma len jedny (jeden par). tu sa jedna o zle pomenovanie vnutornej alebo vonkajsej strany stehien.

pises, ze si cvicila, ale bez efektu. ako dlho? ake cviky?

pokial si cvicila dostatocne dlho, trpezlivo a systematicky (mesiace) a boli to spravne cviky v dostatocnej intenzite, potom nejde ani tak o tukove vankusiky, ako skor o prirodzeny tvar tela, dany genetikou.
su teda dve alternativy - bud si cvicila dost a poriadne a tie tukove vank. si po case pretvorila na svalstvo, ale tebe sa to nadalej javi, ze to je tuk a vadi ti to (esteticky).
alebo si necvicila poriadne a dost dlho, prip. aj zivotosprava pocas cvicenia nebola dobre nastavena, a preto sa to minulo ucinkom.

kavitacia je docasne odburanie tukovych tkaniv ultrazvukom, ale telo si ich po case opat nahradi, skor ci neskor. je to len docasne riesenie a osobne povazujem 130E za brucho plus stehna za vyhodene peniaze.