ako spoznám sukničkára?

Príspevok v téme: ako spoznám sukničkára?
xxxxoxxxx

ahojky. Ako spoznam, ze ma chce chlap len na sex? Z rozpravania, reci, mimiky a tak.. Myslim, ci to ide nejako na zaciatku spoznat, lebo nechcem s niekym takym stracat cas a zamilovat sa a potom zistit, ze ide len po tom.. Ja totiz mam jeden taky nadejny vztah, len sa nechcem popalit, neviem co si mam o tom dotycnom mysliet.

michelin

Dajte si aspon nejake priblble nicky, nech to nevyzera tak zufalo... Pomozu ti v tom tvoje skusenosti a to, co citis, to je najdolezitejsie. Ziadny univerzalny recept neexistuje. To, co tu niekto pise, ze otvorene povedz, ze sex az za polroka... plati iba pre niektorych. Ini chlapi su taki, ze ked nedas, myslia si, ze ich nelubis a ty si ta "zla". A to moze zabit aj ich uprimne city k tebe. Jednoducho, ked citis, ze je ten spravny, daj mu vsetko, ak to necitis, nechaj ho a najdi si ineho. Niekedy sa clovek popali, c`est la vie!

...

ked ti bude trepat stale(aj ked sa poynate napr len hodinu) ye ako ta lubi a take...bude ta chciet odviest na odlahle miesto...neboj, takeho spoynas hned...pokial nie tak mu povec ye sa chces milovat as napr po pol roku chodenia..ak ta ma naoyaj rad pocka...ak nie odkopne ta