neprekonatelny komplex

Príspevok v téme: neprekonatelny komplex
natalia

mam velke prsia. Nemyslim tym velke, ale abnormalne velke, pricom mam stihlu postavu. Tieto prsia mi nedrzia tvar a ovisaju. Doteraz som mala len jedneho sex. partnera, s ktorym som odmietala spat len kvoli nim. Pokial sme mali misionara, bolo vsetko OK, ale akonahle chcel konicka, odmietla som a tak to bolo skoro s kazdymi polohami. Vsetko len preto, ze som sa pred nim hanbila uz vyzliect, nehovoriac o tom sa pred nim ukazovat dlhsi cas uplne naha a podobne. Zo zaciatku bol ohladuplny a zlaty, no po case ho to prestalo bavit, stratil trpezlivost a za cca rok sme sa kvoli tomuto rozisli. Sex mam rada, ale uz naozaj neviem, ako sa mam navzdy zbavit tohto svojho komplexu, nemam uz ziadne sebavedomie a neviem si predstavit sa vyzliect pred nejakym chlapom. Pokial som oblecena, je vsetko ok lebo pouzivam specialne podrpsenky a tak a muzom sa to paci. co ale ak sa budem chciet s niekym vyspat??? Na operaciu nechcem ist, bojim sa jaziev a nemam peniaze. Som uz uplne zufala, poradte!!! Dakujem

igris

tak treba najst lepsieho :)))), ja by som tiez nesla na operaciu, a nemysli si ze to aj mna obcas neskre ta velkost, ale ako hovori moja kamoska "co mam robit ked som najkrajsia " :)

natalia

mojmu expartnerovi sa vždy páčili menšie prsia. Na všetky časti mojho tela mi dával rozne pekne a milé prívlastky, stále hovoril - ty máš také pekné bruško, nohy a podobne.. - ale nikdy mi nič nepovedal na prsia, z čoho si myslím, že sa mu nepáčili a dosť často mal aj problém s erekciou (teda neviem, či to súvisí práve s nimi).. takže nemožem povedať, že partner ma nekritizoval, keď podvedome to robil a ja som to vycítila z jeho správania

igris

to by si ich musela mat umele aby ti perfektne drzali, /viem o com hovorim :)/ale mat z toho taky velky problem nie je vobec dobre, sama si pisala, ze ty si z tym mala problem a nie tvoj partner

natalia

netrápi ma ich veľkosť, ale to, že mi visia a nedržia tvar. A nechapem, ako moze mat niekto ako ja, ktora vazim 50 kg, prsia cislo 4, je to hrozne nesumerne

igris

neviem co myslis pod pojmom abnormalne velke, ale vela muzom sa pacia prave velke prsia, bolo tu uz vela debat na tuto temu, takze z toho vyplyva ze z tvojho problemu si musis v hlave vytvorit prednost a bude vsetko OK :)

natalia

Feras, to nech mi nikto nevravi, ze vzhlad a hlavne prsia nie su pri sexe dolezite. neviem neviem ako by si ty reagoval na to, ze sa pred tebou vyzliecie nejaka deva a ty sa zhrozis pri pohlade na nu, chcela by som vidiet tvoj vyraz, ked vsetci pani sa vsemozne ohanate tym, ze na tom nezalezi, pritom su o tom vsade cele clanky, plna telka, tzv ideal krasy..

feras

klasika kazda baba si mysli aka je mrska a tucna a vsetko...verim tomu ze mu to nebude vobec vadit horsie je to ze ty to beres najtragickejsie.....