Neverny chlap

Príspevok v téme: Neverny chlap
otaznik333

Ahojte,zaujima ma vas nazor,prip.skusenosti. Je mozne,aby chlap,ktory bol vo vztahu niekolkokrat neverny (to bol aj dovod rozchodu,vztah trval vyse 3 rokov), bol inym zenam verny? Od toho rozchodu (cca.rok a pol)ma uz druhy vztah,tak,ci je mozne,ze v tych dalsich vztahoch bude uz iny alebo je to skratka v nom. Dakujem!

otaznik333

Radical,ja osobne nenadavam na vsetkych chlapov,ja iba na toho konkretneho :-D Ale fakt je,ze ich poznam vela,co podvadzaju. No suhlasim,ze aj zeny su take,takze myslim,ze riesit suboj pohlavi je v tomto zbytocne.

rruby

Krasomil tu dal velmi mudre a hodnotne prispevky, dakujeme.Tiez som dnes zalozila tuto temu a to som si nevsimla, ze tato tema uz existuje.Vsetci vieme ako to s neverou je, nic nove sa nedozvieme...hlavne je, aby sme prekonali to tazke obdobie, ktore po tomto zisteni absolvujeme. A hlavne aby nebolo malo, tak mna caka este aj rozchod, nakolko moj partner ma odbil jednou suchou sms, ze tak to nebolo ako to vyzerala (HAHAHA jasne, treba zatlkat zatlkat zatlkat) od vtedy sa tri dni neozval...

Radical

Súhlasím s versace hlavne v tom že nie každý je niečoho takeho schopný možo tak iba obyčajný chudák. Ešte dodám že tu samozrejme všetky ohovárate chlapov ako všetci podvádzajú a podobne lenže v dnešnej dobe by som skôr povedal že ženy podvádzajú viac ako muži. Presne ako povedal tiež 90% žien čo poznám sú vačšinou p*če...

Elena147

liones , je to ťažke viem o jednej žene, ktora ma bohužiaľ ťažke zdravotne problemy, a ten jej super muž jej strašne zahyba, proste on je ako 2 osoby v jednom tele, pri nas je totalny kurevnik , hvori koľko ma kuriev, ktoru ako obraba a pri nej je taký, že jej znesie modré z neba a že je muž o ktorom sníva milion žien - proste dobráčisko od kosti...je to proste zvrátené.
A to nie je jeden prípad. Často sa samej seba pýtam, či naozaj na 100% poznám svojho priateľa. Či nie je náhodu aj on taký, že pri mne je v pohode a akceptuje moju traumu z nevery a keď nie je pri mne je o 180 stupňov iný. Vieš nik mi pravdu nepovie ak by to tak bolo.
A ja som bola za psychologičkou pretože ja mam s takymi vecami zle skusenosti, ale ta mi nijako nepomohla. Len že to mam brať tak ako príde a tak ako to je. No to mi je rada, fakt úžas. AK by človek nemal sni, ideály, city a chodil by ako bezduchá skrinka tak fajn, beriem ale som človek nie figurína.

A myslíte si ľuďia, že ak ma chlap rodinu, v ktorej nevera nebola nikde nikdy a veľmi sa dodržiavali rodinné zvyky a rodina proste NUMBER one proste rodina sa preferuje čisto na miesto TOP 1, že chlap má také hodnoty v akých vyrastal alebo sa proste môže kurviť?Záleží to od veľa faktorov viem ale...

versace

zeny vy ste chore...ja som nikdy nepodviedol,ani to nespravim,pokial mam vztah...spravi to len chudak a takisto len obycajna pi...co 90% zien u mna je.chlapou sem neratam,lebo to je kategoria sama o sebe...skusenosti mam zial take,ze mozno vacsina z vas si ani nevie predstavit..

Mariola

Myslím si , že je to veľmi individuálne ...Sú aj chlapi , ktorí to robia pre to , že jednoducho nemajú žiadne morálne zábrany a je pre nich celkom prirodzené , že to robia -chronickí pacienti :-O Ďaľšia kategoria sú tí chudáčikovia , ktorým žienka doma nestačí , potrebujú viac .. Potom zakomplexovaní jedinci , ktorí si chcú neverou dokázať ,že sú ešte v kurze ...Ešte tí , ktorí od dobroty nevedia , čo im vlastne chýba , potrebujú zmenu ...Aby potom prišli na to , že tá ich doma , bola predsa len najlepšia ...
Neberte mi všetky ilúzie , ja som môjho muža zaradila do poslednej kategorie, a podobne ako píše podvádzaná , je to už v pohode ...No samozrejme , červík pochybností nikdy nespí :-(

otaznik333

Radical,mne moj byvaly napriklad povedal,ze chyba nebola vo mne,ale v nom-"ospravedlnil" to tak,ze to ma asi dedicne,lebo aj jeho strykovia sa k.rvili a ze to nevie vysvetlit,ale je to pre neho ako ked si narkoman dava davku. Takze nie som toho nazoru,ze vacsina chlapov podvadza,lebo im nieco chyba,skor by som povedala,ze podvadzaju,lebo uz nevedia co od dobroty.