Potrebujem rychlo schudnut

Príspevok v téme: Potrebujem rychlo schudnut
ByVeronika

Viem ze rychlo schudnut, nie je ziadna vyhra a mal by to byt dlhsi proces ktory je ucinny ale teraz to nutne potrebujem. budem musiet drasticky znizit "jedalnicek" , napr. jablko, zelenina+acidko. vela vody a cajov. ma niekto uz s niecim takymto skusenost? ...dakujem za kazdu radu:)
p.s. taktiez sportujem

vikiviki.

z chudnutia su strie??? to som este nepocula, skor pokožka zmlandravie ked sa chudne rychlejsie. Strie su naopak z toho ked sa rychlo pribere, alebo v tehotenstve.

lucia335

raz mi takto hrablo ze som bola na jogurte, jablku pripadne zelenine cele dni a vydrzala som mesiac o 8 kil lahsia .. od vtedy presli 3 mesiace a mam spet len dve kila ..... ani strie nemam ale je to individualne, kazdy ma inak pruznu pokozku a ine travenie a pod.... kazdopadne schudnut je najlepsie zdravo, stravoz pohybom a je to:)

Tany

Veronika od zajtra idem držať 13 mliečnu diétu ak chceš môžme držať spolu ;) Ozvy sa na tému ,,13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3" téma je založená už rok... teším sa

mattod.

rýchle schudnutie = strie . Nejedz po 18-tej hodine ,jedz len 5x za deň,dodrziavaj pitny rezim a v pohode schudneš,samozrejme ak aj budeš mať pohyb..