Časté výtoky

Príspevok v téme: Časté výtoky
Evinka

Chcela by som sa opýtať a poradiť...čo pomáha na časté výtoky a prečo sa tvoria??? Mám veľmi často nepríjemné, zapáchajúce výtoky...bola som s tým už niekoľko krát u gynekologičky...dala mi aj vaginálne kapsule (myslím, že to boli antibiotiká) ale aj napriek tomu sa stále vracajú...neviete mi poradiť čo by nato pomohlo??? Pri sprchovaní používam aj gél na intímnu hygienu...Ďakujem za rady.

Xxx33

Ahojte chcela by som sa opytat mam riedky niekedy hustý vytok opakuje sa mi to casto liecila som sa uz 3x nato antibiotikmi vyplachmi a mastavi id lekarky a objavuje sa mi to opat.
viere mi poradit preco sa to tvori a ako tomu zabranit?

adaKava

Monika1984 - ci uz Candida alebo nejaka ina bakteria, kok, vzdy su dolezite pravidla obnovy mikroflory....vsetko s tym suvisi...nie je vzdy problemom iba momentalne vyliecenie, treba zistit pricinu....ak sa casto opakuju, nieco nie je vporiadku v tom co robime a to treba zistit a vylucit....
a mimochodom co ine mas na mysli? Bud teda konkretna....

jankaaaaaaaaa

ak ti nesposobuje ziadne tazkosti a nema cudnu farbu, tak je to normalne a nemusis nikam chodit. jedine tak na preventivku by sa zislo

janeviem

ja mam vytok stale, nic ma neboli, nic ma nesvrbi nic ma nestipe, a teraz ako toto citam mam s tym ist ku gyn. ze ho mam?
alebo je to normalne? dakujem

adaKava

Jaj a este som chcela, ze nepouzivajte navonany toaletny papier, ani vlozky parfumovane ani prilis cistiace mydla....najlepsie cista voda na hygienu a pri probleme s vytokom hned nasadit probiotika......

adaKava

este som chcela doplnit, ze bakterie Candida a pod....maju radi kyslost...teda najlepsie je potrava ktora je zasadita....
Netreba sa zbavovat uplne sladkosti a pod....Len vsetko z mierou...
Posielam Vam este link na tento problem je to skutocne velmi poucne a dobre.....
www.youtube.com

adaKava

Uz som prispela a nejako sa to tu nezobrazilo, tak napisem este raz....
Caste mykozy su problem potravy a zaroven prilisnej hygieny....alebo aj zleho osidlenia organizmu prospesnymi bakteriami....
Ja som skusila toto a zabralo....
1) probiotika BIO GAIA - tablety
2) probiotika vaginalne tablety
3) stravu bohatu na chlorofil - cesrtva zelena zelenina - salaty daju sa kupit aj chlorofilove tablety - v DM maju....
4) vela cistej vody obohatenej citronovou stavou
....trpezlivost...
osidlenie probiotikami bude trvat velmi dlho, ale problemy s vytokmi by mali ustat uz do 4 dni....
Netreba davat do seba antibiotika ani si robit vyplachy,lebo odstranite aj to malo prospesnych bakterii ktore mate.....

svetlanana

tiez s tym mam problem... doktorka hovori, ze to nie je normalne, no vysledky testov su vzdy negativne... Davala mi tiez aj cipky, aj gynoflor na obnovu a nic. Aj na imunulogii som s tym bola, ale zistili mi len mierne znizenu imunitu. Najnovsie sme skusili vysadit HAK, co sice znacne pomohlo ale uplne mi to naburalo cyklus...

jjjaa

aj mne povedala doktorka, aby som prestala používať rozne mydielka, a zatial je to fajn. a tiež treba zmeniť stravu.