Graviola čaj

evka99

Ahojte
Mam otazku na RNG
Prosim ta aky je presny rozdiel v ucinych latkach gravioly medzi plodom a listom? Pripadne nemas nejaky odkaz na to ...nejaky clanok a pod.? Dakujem

RNG

Ovocie stromu Annona muricata, tiez zvane Guanaba/guanabana ma velmi nizky obsah liecivych latok.
Na liecivost treba listy tohoto stromu a davka je 6 gramov listov(susenych) denne.Tieto listy obsahuju vyse 70 roznych liecivych latok(anonacae), hlavne protirakovinnych, ale aj roznych silne antimikrobialnych.

ICUMSA

Neviem ako sa volate hladate Graviolu čaj,ja som technolog liečiv.Teraz som robil 10 kg/100% sucheho juce do Ameriky.
pošlem Vám zadarmo 150 gr. vyrobite si z toho 5 litrov juce.
Pozdravujem prajem skore uzdravenie.
mail.filipslucik@gmail.com

airinka

RNG
graviola ma velmi zaujima....a chcem vediet o nej co najviac...hlavne odborne canky by ma zaujimali...
vedeli by ste mi prosim poradit jej davkovanie?
Dostala som sa po jednu studiu, v ktorej boli najlepsie vysledky pri davke 100mg na kg.
Inak som citala aj o davke 5g denne.
Takze neviem. Vedeli by ste mi v tomto poradit, pripadne ma nasmerovat na co najviac odbornych clankov?
Rada by som Vam povedala aj detaily...preco ma to tak zaujima...len som to nechcela rozoberat tu. Preto som sa chcela na Vas nejakym sposobom nakontaktovat :)

RNG

Cela pocitacova elektronika ( hardware a software)aj internetove spojenia su zahadne Dnes nikto nevie naisto, ako to cele bezi....A kto a ako to ovlada. Roane obranne mechanizmy su v serveroch, vo viralnych ochranach a podobne co blokuju rozne spojenia. A este do toho zasahuju aj vlady a ine organizacie, ci uz legalne alebo ilegalne.

airinka

RNG
skontrolovala som aj spam aj vsetko. Neviem v com to je. Skus prosim ta....napisat mi este na airinka99@gmail.com