nedokážem sa ovládať

Príspevok v téme: nedokážem sa ovládať
hubusa

mám problém,jem zdravo,ale v poslednom čase stále by som len žrala samé nezdravé veci,alebo len tak jedla,hoci nie som hladná a neviem,ako mám tomu azbrániť,hlavne večer..neviete mi poradiť ako mám tomu predísť?tomu prežieraniu?nestačí mi dať si napr. keď ma to chytí len vodu,alebo dačo malé,ja musím sa najesť do popuku...

rose

no chapem vas lebo aj ja mam take obdobie ze len by som jedla a stale som skoro hladna ale nevem rpsote si poviem ze od posledneho jedla nebudem jest 4 hodiny a aj keby mi tak skvrkalo tak nejem a streidam den ekd mam sladke a den ked nemam.popritom doma no trochu svicim.ide fakt len o volu

fraisee

pozri, ked si uz ja dokazem odopriet sladke, dokaze to kazdy, ide len o silu vole. a dodavam, ze sladke mam fakt strasne moc rada, hlavne taku mnam cokoladku :)

fraisee

ja mam sladke tiez strasne rada ale ked si poviem stop, tak prestanem jest sladke, niekedy aj tyzden,je to otazka vole, takisto ako cele prezieranie.

ivka2

ja patrim tiez medzi tych nenazrancov..ja som pribrala 6kg a neviem to zhodit...:((aj ked kilecko zhodim na druhy den to mam spat..:( a tak isto nemam ani jedne dobre nohavice:(((a som si povedala ze nic noveho si nekupim, aby som mala motivaciu chudnut:((ale ide to velmi pomaly...

janka

Tak to je aj môj problém, rozožrala som sa neuveriteľne, pribrala som od min. leta neskutočných 8 kg. Prišlo teplo a ja si nemám čo obliecť, takže baby, ovládajte sa, lebo teraz ma čaká drasťák diéta, necítim sa vôbec dobre, fakt je mi nanič zakaždým, keď sa kuknem do zrkadla. Tak som si kúpila kolieskové korčule a poď ho každý deň aspoň na hodinku športovať. Do leta tie kilá pôjdu dole, ale stálo mi to zato???

hubusa

ahoj,nie som tehotná,beriem antiku.ale mňa to trápi už dlho.vážim 56,mám 168 cm.nehovorím tu o chudnutí ale proste o sile premôcť to a neviem,ako na to...