Ako to je vlastne somnou?snim?

Valium

Toto je FAKE téma. Takto nepíše nikto kto má aspom trochu rozumu. "Ja nemam 11 skor ty maš 10" Takto sa háda typické decko v škôlke. Skončil som...

tpch

no ved strata zivotnych hodnot znamena to, co pises-ze nemaju ziadne hodnoty.
Taktiez nechapem sukajuce deti, ved je to chore cele. V 20 rokoch budu mat odsukane na cely zivot, budu to vyzite stareny s mladym telom, ale mrtvou dusou bez zmyslu a hodnot. Ak toto ma byt buducnost naroda, tak amen. Su blbi, blbi, blbi.

alenka_maxova

tpch, neviem ci strata zivotnych hodnot....ved dnesna mladez nema ziadne zivotne hodnoty. Su totalne strateni a nepouzitelni pre zivot. Chodte do sekcie "sex sexuologia" a najdite si temu "prvy sex, ako na to, ked to boli". Tam 13 rocne deti pisu, ze by chceli mat sex, nuz ale nie je s kym a ked je s kym, tak to boli. Ako mozu z tychto deti vyrast stabilne osobnosti, rozmyslajuce, psychicky zrele????? Fero M. zrejme si aj ty natrafil na jednu z nich. Nehovorim, ze to tak musi byt, ale vyzera to tak. Poznam X zien, ktore vedia co chcu a vo vztahoch nevyhladavaju problemy tam, kde nie su. Su emocionalne vyspele, lenze tie zeny zacali sexualne zit omnoho neskor ako tieto detiska...Aj v tom to je! Nehovorim, ze zakonite u kazdeho, ale je to jedna z pricin, preco sa tu stale objavuju tieto temy...

Fero M.

Dalsia. . Presne o tom som vcera pisal a potom nas takych ako ja len trapite. Najprv si dajte zivoty a hlavy dokopy a potom sa hrnte do vztahov!!! Bez urazky, lebo potom tu zakladam temy o tom ze som priatelke nic nespravil a sprava sa presne ako ty a takych je staaale viac a viac. Ja neviem co sa vam zenam porobilo. 90% prispevkov neviem co chcem som nestastna a bez dovodu...

sewie

no ak sa spravas tak prchko k priatelovi ako tu vybuchujes za miernu kritiku tvojho pisania, tak hodne drzim palce, lebo lahke to tvoj priatel ocividne nema....
ved mu daj slobodu!nemozete byt na sebe ako zuavcky!

alenka_maxova

megi118, oni spolu nebyvaju.....dievca by nevedelo vypisovat seky na poste a ucty platit za byt :D Namiesto V by pisala W :D :D

megi118

no,maršla-kedže ho lúbiš je to prirodzené,ked niekam ide bez teba.Mnohe sa tak cítime.Netráp sa zbytočne,aj ty si vyjdi s kamoškami,aj ked nemáš chuť-uvidíš čo na to povie on,a vráť sa o 3-4hod.