Ako pribrat???

mirusqa1981

Baby, ja mam tiez problem s mojou nizkou vahou... Skusala som uz vselico a osvecil sa mi Peritol, ale ten je len na lekarsky predpis a su dobre aj pangaminove tablety. Tie su volnopredajne.

jacquelin

podla mna mas f poho vahu ja mam 162 a 43 kg a dala by som este rada neco dole... neblbni a okrem toho je blbost zacat xudnut v 13..sa budes vyvijat tak si nenic telo dietami, priberanim..s tym zacni tak v 17-18 ak to bude nutne..

jenny13

Podla vas mam dobru váhu??mno ja newem kaýdy mi to vraví ale couž myslim si že com chuda... ale aj tak diky a ta BETKA20 si mala dat prezivku S****A20 ked tzu do mna pi*uje... ale nejdem sa znervoznovat....moc moc moc moc moc diky diky diky diky mno....(lilien' oukeey ja wem že ece len dospievam a tebe moc moc dikeeey )

lilien

jenny13 kedze mas este len 13 rokov tak je viac ako pravdepodobne ze vekom trosku priberes... ja by som sa na tvojom mieste tymto nezaoberala papaj ako ti chuti a ako vladzes kludne si dopraj aj nieco sladke... proste ako doteraz... neboj baby tak vo veku 15 16 zacinaju zenstiet a tak aj priberu... uvidis vela stastia :)

matkaaa

Mam 15 rokov a pri vyske 170cm vazim 44-45 ilov. Je to dost? chcela by som pribrat aspon nejakych 5 kil ale mne to nejde. Jem dost ale nikdy to na mne nie je vidiet. Prosim poradte. Bojim sa ze v lete vydem von ako kostlivec. Dakujem vopred za radu

betka20

daj si vyhladavanie.a napis tam ako pribrat naskoci ti tam plno tem.Nechapem vas.Stale tu zakladate nove temy ved staci len kuknut do starsich...a nie nove a nove.potom tu je 300 rovnakych.a mam taky pocit ze je to aj v pravidlach napisane ze prvej pohladaj a ak nenajdes tak zaloz novu.ale nie som si ista