Alergia na bielkovinu kravskeho mlieka

maruska123

laurina podla mna si to budes muset odlsedovat, ze ktore mliecne vyrobky budes moct jest a hlavne v akom mnozstve..

FireCold

tak pockaj na jeho vysvetlenie, snad ti aj povie preco ta alergia az teraz a comu by si sa mala vyhybat, nalez ti vela nepovie

Laurina22

Som s nim zatial spokojna,mam na neho aj dobre referencie,ku mne ma dobry pristup zodpovie vsetko ak sa pytam,venuje sa dostatocne

Tak ale zatial sme spolu len volali

FireCold

a asi ti nepovedal co vsetko testovali? mozno by bolo dobre zajist k imunologicke, ta by ti mala aj povedat aka silna alergia je

FireCold

maros, nema na co cakat, ak nema dobreho lekara tak jej povie minimum, ak ma dobreho tak jej povie v skratke to iste co ja, mozno este prisnejsie kedze mala hnacky

Laurina22

Vylucili Helicobaktera,vylucili celiakiu,intoleranciu inych potravin(resp.ich zloziek),a toto jedine mi vyslo pozitivne

FireCold

hm no tak to potom vyzera jedine na to a dalsie testy asi vela nezmenia, holt v pripade takych problemov asi nebudes moct toho mlieka zjest vela, cize cisto mliecnym vyrobkom by si sa mala vyhybat a takym kde je trocha, ako niektore pecivo, zistis najlepsie sama ... a ine problemy vylucili? a predtym si tie problemy nemala?