CO na znicene vlasy?

Príspevok v téme: CO na znicene vlasy?
Leticia

ahojte, mohli by ste mi poradit, co na znicene suche vlasy? bola som ciernovlaska a chcela som ich hnede, dala som si to stiahnut peroxidom, bolo to rysave, ale pekna rysava aj pristala mi,tak som dala znova, aby mi konecne chytila ta vytuzena svetlo hneda, konecne ju mam, ale vlasy mam suche, postiepene. Strihat davat nechcem, lebo mam na mikano trocha kratsie a o dlzku by som nechcela prist, citala som, ze dobra je na vlasy maska med a mlieko, ci? mam aj masku jogurtovu od infonity, poza to niekto? budu mi rast vlasy aj nadalej a tak to dat podstrihnut?

jankaaaaaaaaa

kebyZe sa nestrihame, tak sa nam vlasy poodlamuju a nedosahuju taku dlzku, ale so samotnym rastom vlasov z korienka to nema absolutne nic spolocne

Izabelka_MT

no janka by si sa čudovala ale dosť to má s tým spoločné ..ja ked sa podstrihnem , tak mi to strašne rýchlo dorastie a vlasy nie sú až také zničené ..to by ako bolo keby že sa nestriháme :D

jankaaaaaaaaa

to akoze fakt v to verite?? ved to je co za blud, ze ked si odstrihnete vlasy tak vam zacnu rast rychlejsie preboha. ved logicky, co ma spolocny koniec vlasu, ktory odstrihnete s korienkom, z ktoreho vlas rastie. ved korienok ani nevie ze ci vlas ste odstrihli ci nie... je to az smiesne

Izabelka_MT

no neviem kto by si to dal na hlavu ..:D inak som ten lunárny kalendár riadne teraz poštudovala a to nebude tak stále že ked bude mesiac v levovi tak budú vlasy rýchlejšie rásť ked sa podsrtihnú , to je tak že ked bude ten mesiac pribúdajúci tak vtedy rýchlejšie rastú a ked ubúdajúci, tak nerastú rýchlejšie ale skôr viac zhustnú ..na tej stránke magazinluna.sk či ako to bolo neviem presne tak tam to je tak, že jeden deň tam je vyznačený čierny a druhý šedý.. a ten šedý je ubúdajúci ...a modrý bude pribúdajúci

jankaaaaaaaaa

co dazdovky..ale ze to treba uzivat rektalne.. asi ma nejaku mentalnu poruchu alebo co. alebo sa velmi nudi