Porod v Piestanskej nemocnici

SarkaErik9876

Ahojte zienky, v pondelok mam nastupit na hospitalizaciu a na vyvolani porodu. Chcela by som vediet ci mi hned ten den budu vyvolavat porod alebo kedy? Budem rodit v Piestanoch tak by som chcela vediet ako to funguje. Dakujem

evusa2001

ahojte holky.
no uz mam porod aj ja za sebou a rodila som v piestanoch u dr.Glesa.bolo super,dobry pristup az na niektore sestricky ale inac v pohode,zaplatila som si nadstandartnu izbu,moj muz tam bol so mnou.nemozem sa stazovat mam zdravu dceru simonu ktora ma uz polroky...hm ako to leti..nedavno som sem pisala este ako tehotna.tehotenstvo prebiehalo u mna veelmi pomaly ale ako je mala na svete tak to ide den za dnom...a co sa stravy tyka..hm bohvieco to neboplo nehavala som si jedlo doniest vzdy s domu.:))

evusa2001

ahojte
ma tu niekto skusenosti s dr.Glesom?ak ano mohli by ste mi poskytnut jeho tel.cislo?som v 7mesiaci a chcela by som rodit v piestanoch a vraj p.Gleso je velmi dobry lekar a porodnik.chcem k nemu prestupit aby ma pripravil na porod aj ked mam este cas ale je lepsie skor ako neskor.
dakujem

katarina

a ten kto by si tvrdo peniaze pytal, u toho by som naozaj nerodila, to hovori o jeho osobnosti a ludskosti az az...Dokonca som mala tu cest odpracovat aj tri dni so sestrickami , ktore strazia babetka a boli zlate, chovali sa k nim akoby boli ich. Su to dve starsie panie, ktore su tam preto lebo ich to bavi.Su zrucne a sikovne, vedia si poradit v kazdej situacii.Ostatne som nevidela...Takze ak by som po cisarskom nevladala, s kludnym srdcom by som im babetko na noc nechala..V skratke ak si nebudete vyzadovat sluzby ako v hoteli, pretoze v prvom rade ide o zdravie a nie pohodlie, budete spokojne..Tolko moj nazor

katarina

ahojte maminky a buduce maminky, ja by som to vobec tragicky nevidela a to hovorim z vlastnej skusenosti, bola som tam niekolko krat na praxi. Prave naopak, pacilo sa mi ze je to mala utulna porodnica, kde sa nestane ze splyniete s davom a nebudu mat na vas cas.Personal bol mily, snazili sa ako sestricky tak aj lekari ale cestne priznam nestretla som sa s uplne kazdym tak sa moze najst vynimka.Ale tak je to vsade. O tom plateni by som trosku zapochybovala, pretoze vsade to funguje tak, ze kto chce, ten zaplati ale nie je to povinne.Ja osobne som videla prijemny pristup aj bez zaplatenia. A co ked si zaplatite a vas porodnik bude zrovna mimo a nestihne to? Mna v buducnosti caka pravdepodobne porod tiez v tejto nemocnici a platit sa nikomu nechystam, zvlast nie dopredu. Nepoviem dat pozornost za dobre vykonanu pracu potom.

evusa2001

ahojte som rada ze tu je aj niekto kto sa pita na piestansku nemocnicu...
ja som tiez tehotna a chela by som tam ist rodit ale tiez neviem co a jako..kazdy hovori inac,jeden povie ze dobre druhy zase zle,vsetci chcu peniaze...zaplatis doktorovi10 000 a aj tak je ho.... s porodu.takze neviem bojim sa no ved uvidime.

mirecka

ja som tam rodila 2krat a v pohodicke.zaplatila som si nadstandartnu izbu,strava ok,doktora som mala vybaveneho,sesricky v pohode ak chces vediet viac napis mi na
mirka7454@zoznam.sk