Ako prezit rozchod?

Príspevok v téme: Ako prezit rozchod?
sete

Po dvoch rokoch sa so mnou rozisiel priatel, uz som zazila rozchody, ale cez toto sa nejak stale neviem prekusat..viem, ze sa musim s tym zmierit, lebo jeho nazor uz nezmenim, ale uz tri tyzdne sa strasne kvoli tomu trapim, myslim na to stale, kazdy den placem uz ma to nebavi, chcem to zmenit ale neviem ako..co vam pomohlo ked sa s vami rozisiel partner, ktoreho ste lubili asi az prilis?

lulu22

viem, ako sa teraz cítiš. ja som po rozchode asi 2týždne a nie je noci, kedy by mi nechýbal a rána, kedy by som si po prebudení na neho nezmyslela... najväčšia bolesť sa pomaly, ale iste otupouje, za čo som veľmi rada. Lebo poviem ti, čím dlhšie sa budeš trápiť, tým horšie pre teba. ja som tak raz zabila rok a pol života. nestojí to za to, aj tak mi to jeho lásku nevrátilo.
teraz som začala veľa čítať, sestra mi odporučila knihu Tajomstvo príťažlivosti sŕdc, je to celkom zaujímavé.
Inak kamoška mi nedávno povedala jednu pravdivú vetu : Buď rada, že si slobodná, lebo ťa aspoň nikto nezraní a neopustí :) tak teraz sa držím tohto hesla !

Petrussa

Ahoj sete, prešla som si niečim podobným. Neviem, prečo ste sa rozišli ani za akých okolností. Prajem ti však veľa šťastia a držím ti palce. Viem aké je ťažké sa zmieriť s koncom vzťahu. Záleží aj od toho či ste sa rozišli ako kamaráti alebo v zlom. Mne veľmi pomohli kamaráti. Tí ťa podržia vždy, choď na akcie, diskotéky, párty. Bež s kamarátmi do kina. Čítaj knihy, surfuj po nete, zistuj a uč sa o veciach na ktoré si nemala čas. Sústreď sa na veci na ktoré si čas nemala. Mne pomohlo napísať si pre a proti nášho vzťahu to mi ukázalo, žeje dobré, že sme neni splu lebo chcem niečo iné. Ešte ti bude dlho trvať kým sa s tým zmieriš ja mám po rozchode pol roka a ešte stále si nanho spomeniem, môžem povedať, že každodenne. Ale už som neni smutná. snaž myslieť len na dobré veci vo vašom vzťahu a priať mu len dobré. Lebo ak dopraješ inému, bude aj tebe dopriate. A predsa kde sa jedny dvere zatvoria iné s otvoria! držím ti palce 8-)

wreck

praca. ohromne mnozstvo prace pocas dlheho obdobia.
filmy. vela filmov, komedie, horory, tom & jerry, cokolvek. aj dva za sebou.
hudba. vela hudby, drsnej, neznej, akejkolvek. sustredene pocuvanie, nie len tak v pozadi.