Ako prezit rozchod?

Príspevok v téme: Ako prezit rozchod?
sete

Po dvoch rokoch sa so mnou rozisiel priatel, uz som zazila rozchody, ale cez toto sa nejak stale neviem prekusat..viem, ze sa musim s tym zmierit, lebo jeho nazor uz nezmenim, ale uz tri tyzdne sa strasne kvoli tomu trapim, myslim na to stale, kazdy den placem uz ma to nebavi, chcem to zmenit ale neviem ako..co vam pomohlo ked sa s vami rozisiel partner, ktoreho ste lubili asi az prilis?

natusa42

martuska
je to super,ze si to dokazala,ale vies...ty si asi ina zena ako my .ja som vzdy bola precitlivela ...a tak :(ale super ...

Martuška

prečítala som si veľmi dobré rady, baby tu báječne radia....zažila som rozchod po 17 rokoch z môjho pohľadu šťastného manželstva, doma 2deti...no, bolo to ťažké, ale pomohli mi kamarátky, hlavne mu musíš odpustiť, čo sa ti najskôr zdá ako nepredstaviteľné ale ide to....pozitívne na celom rozvode bolo, že som schudla 10 kg, nakúpila som si nové sexy veci,nový skvelý účes, zafarbila som si vlasy,chodím sa zabávať, venujem sa záľubám...dnes to vidím tak, že rozvod bola najlepšia vec, k čomu ma môj bývalý donútil....iste ho poráža, keď ma stretne v meste sebavedomú, usmiatu a dobre vyzerajúcu

pralinka89

je to este kratky cas co ste rozidení neboj nic to prejde. vytiahni kamosky niekam von sa zabavit a poobzerat chlapov vies ako sa hovori klin sa klinom vybíja! Hlavne sa neopustaj musis chodit usmiata vyparadena a ked ta stretne tvoj ex nech vie o co prisiel. Chlapi nechcu uplakane baby! take hlavu hore a usmev na perach! :) A koli chlapom sa naozaj trapit neoplati nestoja za to !

kacenkaaas

ahojky, uplne chapem tvoje pocity, mne stacilo, ze sme teraz mali krizu, a pocas tych dni som sa strasne zozierala. nic ma nebavilo, nechutilo mi jest, uz len myslienka na nieco smutne ma rozplakala, zobudzala som sa nestastna a slaba, vycerpana. teraz je to celkom ok, uvidim, co bude dalej. kamos mi ale povedal jednu vetu: ak ti bude aj nadalej ublizovat, skonci to s nim, pretoze si ta NEZASLUZI. myslim, ze je to pravda. mojka, hlavne nesed doma, to vedie len k sebatyraniu a hroznej sebalutosti. vybehni medzi kamosov, chod s nimi na rozne akcie, prides na ine myslienky. ja som tak sla napr. jeden vecer na bowling a velmi mi to pomohlo... drzim palceky :)

lulu22

sete, ver mi, ja som zažila už tretí takýto "šokový rozchod". a mám pocit, že ďalej by som to už nezvládla. za prvé-akoby všetci príjemný nezadaný chlapi vymreli-lebo ja mám problém sa len tak zamilovať do niekoho (lebo potrebujem rozumovo vyspelého chalana-na veku nezáleží- vtipného,aby nechodil každý vik na disky, nefajčil, bol športovo založený, nesedel pred tv a pc celé dni...)a taký sa ťažko hľadá. A samozrejme iskra musí preskočiť, bez vzájomných sympatií to nejde.

Ale ver mi, raz to prejde, musí! teraz sa naozaj venuj škole, i keď myšlienky ti budú blúdiť kade-tade, ty ich musíš vedieť ovládať.
winki má pravdu, radšej bolestivé, ale rýchle.. keby ste to mali dlho naťahovať, či nechával by ťa v neistote, bolo by to horšie.

winki

Radšej nech je to bolestivé, ale rýchle ako by sa to malo zbytočne naťahovať.
Venuj sa škole, sebe. Skús zmenu účesu, nakúp si nové sexi handričky...rozmaznávaj sa. Rob veci, ktoré si doteraz nemohla. A hlavne hlavu hore a úsmev na perách.

sete

..nerozisli sme sa v zlom, jednoducho mi povedal, ze uz ma nelubi, ja studujem a on pracuje, neboli sme spolu tak casto ako by sme chceli..najtazsie pre mna bolo, ze to prislo zo dna na den, a hned na druhy den chcel, aby som si z jeho bytu zobrala vsetky veci..to ma velmi trapi, cely ten priebeh toho..vdaka za rady..zatial sa mi najviac osvedcilo nezostavat sama ak sa da, i ked priatelia maju tiez vlastny zivot a nemozu sa mi stale venovat..a na tom, ze ak budem slobodna ma aspon nikto neopusti, asi nieco bude..teraz sa mi to stalo uz tretikrat a vzdy to bolo po takomto dlhsom vztahu:(