Ľuďom už načisto šibe....

Príspevok v téme: Ľuďom už načisto šibe....
TRULY

Ja neviem, či ste si to všimli aj vy, ale vkuse narážam na nervóznych a nespokojných ľudí. Partnerské vzťahy sa rúcajú bez štipky logiky, susedia po sebe hučia, rodinný príslušníci sa navzájom nevážia. Každý je napätý a radšej riešia cudzie problémy ako svoje. Všetko to na nás vplýva, či si to uvedomujeme alebo nie. Ja chápem, že je stresová uponáhľaná doba, všetko pre peniaze, ale do kedy to takto budeme zvládať?!

Lumik

no hej tiez mam casto podobne pocity ako napisal TRULY, no kto vie, ci to nie je prave to co si mame mysliet. Ono taky stav asi vladam aj svetovladam vyhovuje, mozno aj cirkvi aby nakoniec prisla s nejakym "jedinym" spravnym riesenim.

TRULY

no z mesta kde je 35tis. obyvateľov. Každý každeho pozná, každý s každým spal, každý s každým je rodina :D

TRULY

tak ja sa snažím :D ale to člvoeka tí ľudia tak ovplyvnia že to je strašné niečo. Fakt ako sa tu píše, sa presťahovať a čo do najväčšiho mesta ehm..

TRULY

Tak snažím sa ovplyvniť čo sa dá.. Teda nech mám aspon aký taký pocit, že ked raz budem mať 50 rokov, tak som pre ten svet niečo spravil.. Ale ten boj nevyhrám asi :D

Ale jedno viem, že moje deti budú mať vojenský výcvik a nie toto čo sa deje

TRULY

Máte všetci pravdu. A to preto, že sme vychovaní rodičmi, čo museli driež na chleba a nútili nás vážiť si každú korunu a nejakú hodnotu.
Dnešná mládež pod 22 rokov je čistá katastrofa..