chcem schudnut a pracovat na sebe, prida sa niekto?

Príspevok v téme: chcem schudnut a pracovat na sebe, prida sa niekto?
ariame

ahoj,

mam 28, 160cm a okolo 75kg. v pos;ednych dvoch mesiacoch so strasne pribrala a uz sa nezmestim do svojich veci.

Chcem pracovat na svojom tele a taktiez na svojej sebadiscipline - kontrolovat sa v jedeni,co jem atd.

rada by som nasla kamosku s ktorou by som mohla chudnut, porozpravat sa o tom, sledovat ako nam to ide,podporovat sa atd.

:)

[zruseny8]

ano, brucho, boky, zadok, stehna...proste musim uz s tym nieco robit! ale nemam pevnu volu, to je na tom najhorsie!

sloniatenko

smajlik tie nakupy to mam presne tak isto ako ty.vzdy sa tesim co si nakupim a nakonec nekupim nic lebo sa do nicoho pekneho nemestim abo v tom som jak debil..uz je to strasne..i ty mas take velke brucho?

[zruseny8]

caute, ja mam 23rokov, 165cm a okolo 66kg, chcela by som schudnut takych 10kg lebo sa uz neda na seba do zrkadla pozerat, ked si skusam nejaku peknu vec a vidim ako v tom vyzeram, tak mi je zle..normalne vzdy ked pridem z nakupov domov (samozrejme ze si nic nekupim), tak mam strasnu naladu, pretoze dovtedy si nic neuvedomim ale ako nahle sa v kazdej veci vidim v zrkadle, tak mi je na zaplakanie. u mna nie je problem ze sa nezapnem do veci, nejako narazovo nepriberam, ja skor tak kusok po kusku a takyto je vysledok. zanedbala som to od strednej skoly a uz sa to len viezlo..preto som si minuly tyzden kupila rotoped a snazim sa na nom bicyklovat, lebo mam malo pohybu..ale tiez to ide pomaly a pomaly a pomaly..skusala som aj cisto len stravou, schudla som mozno nejake 3kg ale ked som to nekontrolovala, islo to naspat..

sloniatenko

ahoj ariane ja mam 165cm a 67,8 kg a chudnem tu v teme:kto bude chudnut so mnou?je nas tam niekolko bab a si vsetko piseme :) chcem schudnut na 53kil ale pomalsie a bez jojo efektu.chudnem asi od 12.1.012 takze tak :) no samozrejme ze som mala aj nejake tie nezdrave veci ale snazim sa a hlavne to sladke nejem.odkedy tu chudnem som zjedla malo sladkeho skoro nic ale predtym to bola hroza :) ja mam skor prehresky v tom ze si obcas dam nieco smazene :) a teraz zase mi nejak nechuti jest takze ranajky ani vlastne neboli co vobec neni dobre..ale nevadi snad sa to spravi a mam 25r.a preco si pribrala?

mnamka

ahojte... aj ja by som sa pridala... hlavne ta sebadisciplina... tak ododnes... idem nato... :-)
mam 28r.-este chvilu :-D
173cm a 74 kg... chcela by som takych 68 alebo lepsie 65 kg mat do leta (do juna).

papricka29

mno ja tiez chudnem, a tiez by som najradsej tych 10 kg, za 3-4 mesiace, viac menej mi nejde o kg ale o centimetre :) a drzite diety ci pravidelne stravovanie (striedme) alebo aj sport ?: )

emmelka

Ahoj!
Tiež chcem pracovať na svojom "tele" a svojej sebadisciplíne. Je to veľmi, ťažké preto rada sa podelím so svojimi skúsenosťami s niekým, kto si želá to isté.
Nie sme síce jedna veková kategória, ( ja som o trošku staršia) ale ak nemáš nikoho druhého do partie rada sa pridám.
Moja výška je 164 cm a váha 77kg.
Chcela by som schudnúť aspoň 10kg za tri mesiac. Mám ten istý problém ako tz- nezmestím sa do mnohých vecí ktoré by som este rada na jar nosila.