facebook a žiarlivosť

Príspevok v téme: facebook a žiarlivosť
snehuliatko

nechcem vyzerať ako dáka chorobne žiarlivá fiflena :D ale milé dámy resp. aj páni, nežiarlite predsa len aspoň trošičku, keď vidíte že váš partner/ka dá napr. "Páči sa mi to" na fotku inej osoby? ( chlap žene, žena chlapovi)
teda nejde ani až tak o žiarlivosť skorej to vo mne vyvoláva taký menší hnev :D

Kamikadze458

Odkedy niesom na FB a na pokeci je to maximalne oslobodzujuce urobil to aj on a zijeme spokojne...tak normalne. Ludia je to tak OSLOBODZUJUCE!!!!!! Skuste to ! To co sa deje v hlave druheho cloveka neovplyvnime ....dolezite akym sposobom dame svoju nespokojnost na javo. Ked jednoducho nejaky like vo mne vyvolava zle pocity a paralizuje ma to tak si to treba vydiskutovat....Rozmyslali ste niekedy dat tomu druhemu pravo odist od vas?...Ked niekoho milujeme nemozme si ho nasilu k sebe putat. Ak aj ten druhy miluje nema problem vzdat sa niecoho co ma napr. zranuje ak nie tak nieje co riesit. Treba si najst partnera s rovnakym citim.

ifush

Ahoj, aj ja mám nieto pocity ako ty. Hned ked si píše z inou, alebo dá nijaku novu známost do priatelov hned sa spýtam že ktotoje.. ale on to robí vždy .. dá do priatelov komu neznámich žien, hlavne mladých a snimi komunikuje, ale ani ich nepozná.Proste ftedy žiarlim, aj ked si z inou píše, alebo da ,,láj,, na dievča ktoré ani nepozná .. proste štve ma to ..

whee_ee

Kriste pane .... ženy .... predstavte si situáciu obrátene .... ešte že sa držíte na uzde a nerobíte scény, pokiaľ to nie je naozaj opodstatnené .... pár rokov so žiarlivcom mi stačilo, raz by mi skúsil chlap vyčítať nejaké nevinné FB like-y, dovi-dopo :D

ooooooooof

zase neviem aky mate vztah, ked ti to ukaže normalne, že ,,lajkol,, dakej babe foto, že aby si o tom vedela, aby si to sama nahodou nezistila a nemala ptm blbý pocit e ju nahodou chcce alebo tak..tak celkom ok...

Ale proste ak ti to ukazuje, že aha aka jebka, alebo aha ake ma vlasy, daal som jej like...no tak to neviem či by som vydržala..to je ptm pekny blb..

snehuliatko

mňa ten šľak triafa keď mi ukáže že nejakej babe "like-ol" a ani nehovorím keď dačo komentuje to ma ide rozhodiť raz dal dokonca like na fotku babe (mojej kamarátke), ktorú on ani osobne nepozná a nemajú sa v priateloch, zato ja sa s ňou v priateľoch mám vtedy ma šlo totálne rozhodiť od nervov :D ale ja to na sebe nikdy nedám poznať práve naopak.. a niekedy keď to urobí tak schválne dám "Páči sa mi to" na fotku dákeho z mojich fešných kamošov a dúfam že si to všimne :D

ooooooooooof

snehuliatko - mna šlak triafa ked to moj priatel robi, ako normálne samozrejme, pozre si čo ma kto nove a tam kamoška nove fotky abo tak a on hned ani nie že ,,likuje,, alebo očumuje, proste si popozera u všetkých čo ma kto ake novinky...a mna už vtedy šlak triafa,..ani nie ta žiarlivost, ale taka zlost a ta to tak mrzí proste že si kuka, že čo ked sa mu paci....
a ptm už idu na rad tie debilne sugescie, že neni to tak...že je všetko ok...hada..dufam..

snehuliatko

súhlasím lenže nakoľko študujem niekedy potrebujem napr nejaké veci do školy od spolužiakov, aspoň vtedy je ten facebook užitočný

s tým sklamaním a bolesťou tiež súhlasím a preto ako som už písala nižšie snažím sa byť stále ako sa vraví "nad vecou" nie veľmi zavislá a naviazaná na priateľa, je to on kto sa v našom vzťahu ozýva prvý a je iniciátorom vačšiny vecí ale aj tak keby sa niečo stalo prečo by sme sa mali rozísť veľmi by to bolelo tomu sa asi zabrániť nedá láska má svoje klady aj zápory..

Maoam

najlepsie je NEBYT na ziadnych socialnych sietach a zit len realny zivot

a celkovo sa nejak nevkladat do vztahov, väcsinou to prinasa iba sklamanie a bolest, bohuzial :-(

pracuj na svojom sebavedomi, v dobrom! je to tazke, v dnesnej dobe, vztahy za vela nestoja, odkedy je internet a soc.siete, ide to komplet dole vodou