stres,pp,tetania,

Príspevok v téme: stres,pp,tetania,
kail

zdravim mam taky problem mam diagnostikovanu tetaniu.som permanentne nervozny.alebo mi nechuti jest,, uplne na zvracanie a ked zas jem tak mam strasne problem zo spankom a este mam aj obsedantne myslienk ze mi pukne srdce al cieva v mozgu taky mix je to ,ked idem po vacsom priestore,,napr aupark tak ako keb som dostal flash to sa mi stane viac krat ako keb stratim vedomie na jenu sekundu,al ked vindem z mhd tak mi brni v tele este 30 sekund ,nechcem jest ziadne lieky lebo mi vobec nerobia dobre ziadne ,, berem mirzaten z toho mi piska v usiach a toci sa mi hlava sksuil som si dat kvapku rivotrilu a bolo mi uplne zle,nejde si nevsimat tie stavy a ani brat lieky potrebujem pomoct poradit dakujem vam

PatrikSim

Ahoj .
Viem cim si prechadzas . Mna tetania prepadla cca pred rokom prvym zachvatom kedy som v podstate skolaboval .. skoncil som na internom na magneziovej infuzii . Presiel som si roznimi vysetreniami u neurologa a konecna diagnoza bola tetania . Lieky dokopi ziadne len mam uzivat magnezium . Resp magne b6 forte ....
moja obvodacka mi dala lexaurin ked mi bude najhorsie pretoze dost ma prepadaju uzkosti hlavne vecer pri zaspavani alebo tazko sa mi dycha pripadne v momente zaspania sa strhnem na to ze som prestal dychat . Tieznenormalne myslienky ze sa mi nieco stane atd . Proste ciste psycho ... pijemmagneziove vedi cele dni davam si magne b6 jem jedla s vysokim obsahom magnezia. Atd .. a nic nepomaha . Trpne mi twlo toci sa mi hlava tazko sa dycha a tie psycho myslienky ... proste vzdy si len poviem nejako to das je to len v tvojej hlave .. a takto fungujem . Niekedy je to tazke no treba si zamestnat mysel niecim inym .. tiez by somprivital keby niekto da typ ako bojovat s tetaniou ..

miruska456

tiez mam tetaniu, uz vela rokov, lekar mi nic nedal, iba co som si docitala z netu, uz dlhsie beriem horcikovy komplex od Sunday Natural a plus tryptofan, som kludnejsia netrasu sa mi ruky atd, akonahle to vysadim priznaky sa vracaju