Natrhnutie hradze!

Príspevok v téme: Natrhnutie hradze!
lukačová

Mam problem!Zakazdym ked sa milujem s manzelom my praskne hradza a ja sa z Toho dostavam tyžden.Zaujimave je to že presne tam kde my robily nastrih pri pôrode.Stale sa to obnovuje a už nemam ani chuť na sex!Inač podotykam mam už 12 ročneho syna takze som rodila pred 12 rokmy a druheho syna som rodila cisarskym pred dvoma rokmy.Pomože tu niečo ešte na to?

pišta

Preto mi dovoľte z pohľadu podpory riešenia vášho problému navrhnúť toto:
-celkovo zjemniť záťaž organizmu ťažkými jedlami, najlepšie aspoň na dobu 1-2 mesiace vynechať vyprážané jedlá, ťažšie druhy mäsa, postupne bielu múku trvalo a biely cukor tiež, čiernu kávu, cigarety - Mimoriadne zle vplývajú na clekový metabolizmus
-Veľmi dobre zdroje kvalitných bielkovín sú: morské riasy, orechy prakticky všetkého druhu, avokádo,
-celozrné potraviny – ryža, pohánka, ovos – naklíčiť alebo uvariť. Sú zdrojom kvalitných bielkovín a minerálov
-dodržujte podľa možností oddelenú stravu
-betakarotén alebo A- čko , známy mrkvička, paradajky, marhule aj sušené
-kvalittné výživové doplnky
- začať používať kvalitné oleje , lisované za studena.
-Odkysličovať organizmus aspoň rýchlou chôdzou, kým sa stav neupraví.
-Zaradiť prečisťovanie čaje s celkovým účinkom (žihľava) alebo zamerané na pečeň
.
Tu je viac napísané o tukoch:
www.zdravie.sk
.
Mastičky sú dobré. Ale aj strava je liek. Dokonca jeden z najlepších. Tak nech teda lieči. : -)
Prajem rýchle uzdravenie bez vedľajších účinkov : - )))

pišta

Milé dámy.
Aj keď váš problém vyzerá na prvý pohľad len jednoznačne gynekologický, v pozadí môže mať aj metabolický rozmer.
Reštrukturalizátorom v tele sú bielkoviny. Sú dvojakého druhu : funkčné (z nich sa tvoria napr. enzýmy, hormóny...) a štrukturálne – z nich sa tvoria svaly, kosti, chrupavky, pokožka...
Na správny metabolizmus bielkovín vplýva predovšetkým prvotná surovina, t,j, bielkovina ako taká (v podstate potrava) a najväčší spracovateľ bielkovín – pečeň (cca 4/5 bielkokvín sa spracuje sa práve tam.)
Pri hojení pokožky vstupujú do „hry“ aj minerálne látky – najmä síra, zinok,, meď a taktiež atnioxidanty typu A a E.

charlotte

Ahoj! Presne viem, o čom hovoríš. Ja to poznám 18 rokov a čím som staršia, tým je pokožka "oslabenejšia". Používame lubrikačný gel a na ranky mastičku s obsahom propolisu. Keď chceš, tak mi napíš. Nechcem uvádzať značku výrobku, aby som náhodou nerobila reklamu :))

pete

mozno by bolo dobre poradit sa o tom so svojim gyn. lekarom. Existuju lieky, ktore podporuju zrast koze a zceluju ju a udrzuju ju pruznu.