prehnaná láska ku psovi

Príspevok v téme: prehnaná láska ku psovi
psíčkar

Ahojte!Pred pol rokom som kúpil deťom pre radosť psíka. To som ani netušil, čo to spôsobí. Deti ho majú radi, ale manželka ho priam zbožňuje. Vraví mu, ako ho ľúbi, bozkáva ho na ňufák. To by ešte šlo, ale ja ho nemôžem za nič vyhrešiť, keď aj dačo vyvedie, všetko musíme prispôsobovať psovi. Nedávno som ho škrabal za ušami a on namňa tak zamručal. Manželka spustila do mňa krik, že čo mu ubližujem. Že ho nemám tak či onak hladkať, lebo on to nemá rád.A že ja naňho žiarlim, lebo ona ho ľúbi a ja to nejdem zniesť.Púšťa ho aj do domu. Minule mu bolo zle a ovracal celú plávajúcu podlahu.Radšej som nič nepovedal, aby zase nebolo zle. Najnovšie jeho výstrelky sú úteky zo dvora. Ja potom po večeroch opravujem plot a plátam diery, ktoré si tam spravil. Naposledy som povedal, že už namám na to chuť a keď chce ujsť, ujde tak či tak. Bolo mi povedané, že ho budem mať na svedomí, ak sa mu dačo stane. Zdá sa mi primitívne, aby sme sa každý deň hádali kôli psovi,ktorý mal byť na radosť. A aby som nezabudol, ešte máme jedného psa a tomu nemá ani kto vodu naliať, keď to ja neurobím. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Už sa bojím aj kýchnuť, aby to nebolo zase namierené proti nášmu miláčikovi.Povedal som manželke, že by som chcel byť tým psom, aby mi venovala toľko starostlivosti a lásky, ako jemu. Hneď som bol zase vyhlásený za žiarlivca.Jedno je láska ku zvieraťu a iné doslova posadnutosť. Čo si o tom myslíte? Je to normálne?