ureaplazma

Jozkoooo

Dobry den chcel by som sa opytat či extrakt z olivovycch listov niči mycoplazmy alebo ktore antibiotika zaberaju ..mam to už dosť dlhu dobu :(

RNG

ureaplazmy su mykoplazmy, na ne su atb dost slabo posobiace,ak vobec, tie su navrhnute na bakterie.
Na mykoplazmy specificky je ucinny extrakt z olivovych listov, davky 3x300 mg oleuropeinu, udrzobne 2x150 mg. Musite si to prepocitat podla obsahu doplnku vzhladom na oleuropein v nom.
Su napr kapsule 750 mg s obsahom 20% oleuropeinu, tj 150 mg oleuropeinu v kazdej kapsuli.
Ucinna je tiez bylina uncaria tometosa(una de gato, cats, claw, Vilcacora)v davkach 15 gramov denne do caju, alebo este lepsie, vytazok z nej pod menom Samento, 2x20 kvapiek denne.
Mykoplazmy su vnutrobunecne parazity, kde prinutia bunku vylucit akoby maskovacie latky do bunecnych stien, takze telesna obrana "nevidi" do nakazenych buniek. Na odmaskovanie pomaha najma NAC(2x500 mg)a samozrejme aj rozne enzymi a Samento.

zojaa

diki si ma potesila, lebo vsade citam ze sa toho neda len tak zbavit,zacala som brat atb aj s partnerom,tak duf ze to bude o.k.,nic podobne som nikdy nemala...:-(,dik

priserka

Cauko. No mne to zistili v decembri minuleho roku. Vobec som nevedela co to znamena. Brala som antibiotika 20 dnove a potom som isla znova na kontrolu. Gynekolog mi povedal, ze je to vyliecene, ale stale citim ze tam dole to nie je na 100 % v poriadku. Tak uz neviem co si mam o tom mysliet.