Da sa otehotniet pocas tehotenstva?

Lici

ahojte zenicky neviete nahodou co znamenaju tieto cila 53/55 a 62/36 bola som na klbiky d mojim malim a lekar mi nic nepovedal len ze pridete za 3 mes a A balte na sirk to bol cele

cica

Čaute baby potrebujem poradiť mám problém a vydím že dokažete poradit fajjn som tehotna 30 tyždeň a aj ja som mala pohlavni styk ale mam bolesti nejake divne male sa hybe len v tom je problem ze neviem ako zistim ze je neco zle deje zobudila som sa na bolesti Ako zistim ci som nepotrila alebo si male zijem ea nieje vo mne mrtve

Lulita

to si mala hned napisat, ze sa otvaras a mala si to zakazane, predpokladam, ked nebol nejaky prudky (nemyslim vystrek) ale styk :D tak sa nic nestalo, tym ze si nenapisala, ze mas problemove tehotenstvo to vyznelo smiesne, kedze zena moze mat styk cele tehotenstvo az do porodu, pokial je vsetkov poriadku

FLOEWR

Ahoj prepac ako som spravila nieco zle ze som sa spitala som sice prvorodicka ako asi aj ty ja som zial prvy krat urobila nieco co som nemala ma zakazany pohlavny styk lebo sa otvaram a dostala som strach tak som chcela vediet ci sa nieco nemoze stat a nemam sa na koho obratit tak som sa opitala ja uz mamu nemam a doktorovi sa nemozem priznat ze som podlahla tomu opitat sa na to je zle tak mi prepac