Moj prvy sex, nebude mi aj mne trapne ze som panna?

Príspevok v téme: Moj prvy sex, nebude mi aj mne trapne ze som panna?
adrianka

heej SOOOOOOOOOOOS.... chcem chodit s jednym chalanom ale bojim sa vsetko co s nim budem robit po prve povie jeho kamaratom a s nich je polka moja skola, tak ze len budu po mne kukat a stale sa vypytovat ze aka bola noc.. hmm a dalsia vec, poradte mi, nebude trapne ze som este panna a budem s nim prvy krat spat... nebudem sa citit ako idiot.. pocit hambi alebo daco takee??
PROSIM PORADTE MIIII

Rubi

Inak je dost zvlastne ze este spolu ani nechodite a uz premyslas nad vasim prvym sexom.Kam sa vsetky tak ponahlate?A vobec nechapem preco sa hanbite za svoje panenstvo.

jajajaja

ved mu povedz, ze si neprajes aby kamaratom hovoril o vasich sukromnych veciach...podla mna je normalne ze sa pred prvym sexom trochu obavas, je to nieco nove....ale ak ho mas rada a on teba tiez, tak by to malo byt ok:-)))

sos

nebudem ti tu robiť morálne prednášky o veku, veď mám len o dva viac. ale je jeden fakt, že tomu človeku musíš veriť. hlavne veriť. inak to nemá význam a akurát ti to tak bude potom ľúto. viem, že nám asi nepočúvneš ale je to skrátka tak...

Rubi

A inak pokial chces aby si ta ten chalan aj vazil a naozaj ta lubil tak s nim nelez hned do postele lebo si o tebe pomysli ze si lahka korist a to len budes mat potom povest to ti poviem.A nebudes prenho ani vzacna.

fraisee

Ivka2 pravidlo cislo jeden: nic neodporucat pubertiakovi, ak sa s niekym chce vyspat tak to spravi.. to je uz len na nej, starsi vedia ze zacat so sexom tak skoro je uplna debilina, ale ked je niekto taky zhavy tak nech sa paci, avsak nasledky ponesie sam.

Rubi

Adrianka tak v prvom rade vzhladom na tvoj vek by som sa so sexom neponahlala a ani hned na zaciatku vztahu lebo akurat tym dosiahnes len to ze sa mozes pekne popalit.To ze si panna nie je ziadna hanba ale velka cnost ktoru by si mal kazdy normalny chlap na svojej partnerke len a len vazit.A vzhladom na tvoj vek to neni ani nic neobvykle ze si este panna.No a k tej tvojej druhej otazke.Najskor ho poriadne spoznaj,ci mu mozes verit a ci nie je ozaj taky ze vsetko vytara lebo podla mna toto by si nemal dovolit pokial neni uplny idiot.

ivka2

ja by som ti este odporucala sa hrat s barbinami...ak chces mat pohlavny styk, tak v prvomrade s clovekom ktoreho poznas, s ktorym si uz dlhsie,a s ktorym sa lubite, alebo len ja som blbo pochopila ze sa na prvom rande s nim chces vyspat??ako ano tak sorry...