Sťažnost na regresneho terapeuta

Príspevok v téme: Sťažnost na regresneho terapeuta
karla2

Známa chodila k regresnemu terapeutovi a dost je po tom ina, taka divna. Ma fyzicke problemy od posledneho sedenia. A aj celkovo sa jej zhoršil psychicky stav a problem, s ktorym za nim isla sa vobec neodstranil. To viete, že sedenia boli dost drahe, takze zbytočne vyhodene peniaze. co teraz s tym. Co myslite, kde by sa mohla sťažovať??

olii

Osobne neverím na nejaké minulé životy,lebo keď niekedy sledujem ľudí čo sa s touto problematikou zaoberajú,tak vždy povedia,ja som bola v minulom žibote kňažkou,kňažkou,faraónkou,ale nikdy nie chudobnou slúžkou.Skôr to pokladám za spôsob hypnózy,ktorou sa človek dostane hlboko do podvedomia (ja neviem čo je nevedomie) a nejaký nespracovaný zážitok,trauma možno aj z detstva, odpor voči niekomu, sa musí dostať von a spracovať sa.U psychicky labilných osôb by sa to nemalo robiť a každý nie je hypnotizivateľný. DR.Moody vo svojej knihe" Život po živote" opisuje ako sa dá sám dostať do tohto stavu,odpočítavaním. Ale aj upozornil na nebezpečenstvo že ak to niekto robí sám, nemusí sa už vrátiť späť.
Treba si večer povedať pred spaním, odpúšťam všetkým, ktorí mi ublížili. Nech mi odpustia tí, ktorým som ublížila ja. Odpúšťam sama sebe a to je podľa mňa najťažie. Týmito vetami ide o akúsi profylaxiu svojho duševného zdravia.
Pekný deň.

Regres

A este nieco, p.Karla2.
Skuste dat viacej lasky,pochopenia,svojej znamej a nehladajte
pomstu, ale riesenie ako jej pomoct inak jej iba nevedome
ublizujete a samozrejme aj sebe samej. Je to mala rada, pretoze
pomsta nikam nevedie, za vsetkymi chorobami a nezdarmi sme
iba mi sami aj ked za tym hladame stale niekoho ineho. Je to
poznanie z regresnych terapii mojich vlastnych. Ak to clovek
pochopi a zacne sa spravat tak ako ma jeho zivot sa uplne zmeni.
Aj Vasa priatelka musi nieco este pochopit, takze ju iba podporte
s laskou a ak nie je spokojna s liecbou nech si najde ineho terapeuta. Na stranke Patrika Balinta su doporuceni jeho ziaci
alebo dokonca on sam. A nie su to ziadny takzvani pastieri,
ale ludia z medicinskeho prostredia so skusenostami z roznych
oblati mediciny, klasickej, TCM, homeopati,atd.
Nechcem urazit ani ludovych liecitelov lebo velakrat ked uz nemoze klasika tak ludovka pomaha. Bol tam prispevok pastier, bodaj
by ste k nemu nemuseli nikdy ist. A az tam raz budete mozno zmenite nazor. Dnes sa alternativna medicina dostava hodne do popredia,
ludia zacinaju chapat silu prirody a skodlivost chemickeho pristupu
takzvanej liecby. Je to o peniazoch, zastrasovani a nevedomosti
ludi ake skody sposobuju chemicke preparaty na ludskom tele.
Co myslite kde sa liecia hlavny majitelia a manager velkych
nadnarodnych spolocnosti ktore vyrabaju tieto chemicke preparaty.
No u takzv. Pastierov a terapeutou, ONI poznaju skutocnu pravdu
ktoru nam dlhodobo zatajuju a skresluju. Strachom sa da dosiahnut
velmi vela v psychike ludi, je to o uvedomeni.
Takze prajem vsetkym skore uvedomenie a vhodny vyber liecby.

liecby a loby

Regres

P.Karla2,
prepacte ale neda mi nereagovat na Vasu staznost. Bolo by vhodne
pomenovat terapiu a terapeuta pretoze ja sam sa ucim regresnu terapiu a presiel som pocas roka priblizne styridsat terapii vlastnych
a nic zleho sa neudialo skor naopak. Ja. Osobne nemam lekarske vzdelanie je to moj konicek ale som tam skor vynimka. Zucastnuju sa
tam vacsinou vzdelany ludia,lekari, zachranari, terapeuti, atd.
Ak by to bola taka zla terapia ako tu pisete tak by tam nikto nechodil.
Tato terapia ak hovorime o tej istej je velmi uspesna a jedinecna,
Ak mate zaujem precitajte si viacej na stranke Patrik Balint, Nie je
vhodne takto ociernovat regresnu terapiu ako taku ale konkretne
osobu a to cielene aku terapiu pouzil a ci vobec pouzil regresnu
terapiu ci sa len na terapeuta nehraje.
Regresna terapia vyplavuje negativne vzorce spravania z nevedomia
kde si to pacient uvedomuje a zistuje co je skutocnou pricinou jeho
potiazi a chorob z minulosti a uvedomenim sa cely problem odstranuje. Niekedy treba viacej terapii z dovodu viacerych pricin.
Tato terapia je neskodna a velmi ucinna. Takze aku terapiu absolvovala, popiste ju prosim.
Prajem pekny den.

sad2

mozes napisat aj meno terapeuta, ja sa v najblizsej dobe chystam an regres prvykrat,tak chcem vediet ci nahodou nejdem k tomu istemu..

Rawen

no - manzelka ma s alternativnou liecbou dobru skusenost, ja ziadnu, lebo by som tam neisiel ani keby som bol chory (aspon zatial si to myslim, ale som zdravy, tak ktovie).
ale toto co pises nie je vlastne ziadna liecba ale take duchovne blbnutie. navraty do minulych zivotov atd. ja si myslim, ze skor ju psychicky zdecimovali a to ma samozrejme vplyv aj na telo. mozno by mala skocit k nejakemu psychologovi.
a stazovat sa nema asi kde, ved tam isla dobrovolne. ak ten dotycny ma zivnost, niet mu co dokazat. ako mu chcete dokazat, ze on jej ublizil? co od neho chytila mor? je to hlupost, dalo by sa iba vtedy, keby tam isla nasilim. ale aj to by musela dokazovat.
najvacsiu chybu urobila ona sama. ten clovek, ktory to praktizuje, robi len to, comu asi veri a za co su ludia mu ochotni platit. bol by blby keby to nerobil, ked ma zakaznikov. prestante k takym chodit a nebudete mat problemy. to ako keby som si ja kupil ciapku a potom nadaval, ze mi nesvedci a ze som si myslel, ze mi bude viac svedcat. mal som rozmyslat pred kupou.

Zuzu1231

Liečiteľov a terapeutov u nás nik nekontroluje,v mužovej dedine je bývalý pastier,ktorý začal byť liečiteľom,z dediny ani okolia k nemu nechodia,smejú sa,ale chodia zdaleka a platia.

doubledog

mozno by sa to dalo kvalifikovat ako podvod a neodovodnene obohatenie
ale tazko sa bude dokazovat, co jej on slubil a ci ju dostatocne varoval pred dosledkami.

hanadeka

a to s akou diagnozou tam isla,bola predtym zdiagnostikovana lekarom,alebo len sa ona sama zdiagnostikovala..
viem,ze niektore choroby sa nedaju odstranit,napr.schizofrenia a ine dusevne poruchy,demencie,parkinson a dalsie neurologicke ochorenia..
mozno si terapeut namyslal,ze dokaze odstranit neodstranitelne