D-manosa

kotlinka

Vie niekto poradiť ako dlho sa môže používať D-manoza 2 g - prášok s vlákninou? Možno to brať dlhšie?

RNG

Brusnice/cranberry obsahuju ucinnu latku Berberine. Tuto ale potrebujes zobrat v davkach az 3 x 500 mg, tj musela by si tych brusnic zjest ale pol kila. takze tam radsej doporucim kapsule cisteho berberinu

JJJ17

D-manozu mozem len odporucit, ale davkovanie tak ako uz vyssie pise RNG, lebo v niektorych produktoch odporucaju niekedy az 10x mensiu dennu davku, ktoru schvalili na Slovensku co je nezmysel, ked si prejdete zahranicne fora, ale to je nadlho. za dalsie by som odporucil zohnat si skor asi cistu v prasku alebo tab., tak by to malo byt. lacnejsie(mne sa zatial nepodarila zohnat). P.s. aby si niekto nemyslel ,ze je to reklama tak neodpuricim zidny konkretny produkt, osobne som ich mal viac.

RNG

UIcinna davka na splachnutie mikrobov prilepenych na slizniciach je 2 gramy kade 3 hodiny, tj aspon 2 x tolko, ako odporuca firma Uroval

doubledog

moja zena to uziva, v kombinacii s brusnicovym vytazkom (vola sa to uroval manosa)
velmi si to chvali
treba to mat vzdy poruke doma a uzit co najrychlejsie pri zacati priznakov