172cm, 75kg . chudnutie

lucka12

uz som si zohnala vsetky potrebne informacie, nechcem to dat dole za mesiac... ratam tak, ze za dva alebo za tri, potom to uz udrziavat budem v posilke s trenerom

Milky

Ked chces, tak 10kg i za mesiac.
Ale nie je to zdrave a nedas dolu to, co potrebujes, tuk.
Das dolu hlavne vodu, svaly, obsah traviaceho traktu. Samozrejme okamzite po nabehu na "normal rezim" nabiehas automaticky na jojo efekt.

lucka12

zas nejde mi o to rychlo rychlo vela schudnut...len proste schudnut, kym zacne byt teplo,jar, chcem byt sama so sebou spokojna a myslim ze takto to docielim len ma zaujimal cca ta doba kym dosiahnem vahu ktoru chcem...

soker

ja som denno denne bicykloval,behaval a za letne prazdniny (cca 2 mesiace) som dal dole 20kg a jedol som vzdy v kuse takze keby vtedy jem menej dal by som aj viac dole. tak ta mozem ujistit ,ze schudnes a dost.

lucka12

fitko 4x do tyzdna je v pohode. sportovala som aktivne 5 rokov den co den, niekedy dvojfazovo som zyvknuta na aktivny pohyb len po dlhsej pauze, bez pohybu som pribala 5 kil, necitim sa dobre a niesom spokojna sama so sebou.zaujima ma za kolko by som mohla dosiahnut tento vysledok...

soker

nemozes predsa kazdu chvilu chodit do fitka,to nieje zdrave . si nemysli,ze o mesiac bude s teba modelka vsetko ma svoj cas. a aj si myslim,ze mas fajn mieri 172cm a 75kg nevies preco chces dat vahu dole :) ale to je na tebe. ked dodrzis toto tu co si napisala,schudnes . ale nie za kratku dobu ,vsetko ma svoj cas.