Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Fero M

Máš pravdu a tak to aj beriem, možno ked som sám tak veľa rozmýšlam ale ked som s mojou tak je mi dobre a ani jedna myšlienka nezabudli inde... a to stačí, len mi je luto, že si dokázala tak zničiť život ak to tak smiem nazvať, hádam si nájde niekoho čo jej dá všetko a bude rada.. kto vie

Ešte si musim jeden problem poriešiť a budem uplne spkojný, lebo nejak sa to nevyvíja podla mojich prestav :D

Maoam

Fero,ale to je sranda, ze ty mas uz novu priatelku, dokonca uz aj spolu byvate a exka sa este natlaca na spolocne narodky :DDD vo dvojici.......:D, ona je pekne drza.

Maoam

nie, to je JEJ problem, nie tvoj

ona sa tiez ani na chvilu nezamyslela nad tym, ake to pre teba vtedy bolo..., jednoducho ta odkopla kvoli novemu

ty mas svoj novy zivot a to ona musi pochopit, jej problem, nie tvoj

Fero M

Pamatam, ved to sa dalo čakať, tak ju začal otravovať, že to nechápala vraj, teda z druhej ruky info...
Takže preto to pozvanie na oslavu o dvojici... nemám slov
Ako na druhej strane ma to trápi, že som ju tak odbil a že si sama dokázala, že člvoek pre ktoreho sa všetko rozpadlo, resp. dodalo to klinec do rakvy, je fuč a ona sklamaná a pochopená. Je to istý tlak na mna...

Fero M

Heej super tajne si pozerá moj profil na azete, ale je tam teraz funkcia že ani plusko netreba :DD
Noo si predstav že ten somár čo ma pre neho nechala, s nou už nie je. Dostal od nej košom. Koniec vzťahu a velkeho kamarátstva. A to som jej hovoril, že nech si nájde niekoho len nie jeho, lebo citim že nie je dobrý človek a na ludi ja mam nos.
A tak sa aj stalo. Zistila čo nechcela. Má smolu. Ešte sa aj urazila, že som odmietol jej ponuku....

NO o chvilu to bude kričať :D 3 týždne cca :)

Maoam

:D takze sa ti este stale pcha do zivota, co.. a asi chce aj vysondovat, ako sa bez nej mas :D, sestra kedy porodi?

Fero M

Noo ako som ale trápia ma nejaké veci :)

ALe tak snažím sa to neriešiť pokiaľ sa dá a užívať si všetko naookolo. Aspon som odbremenený od istých problemov doma a tak, takže som spokojný, len ako vravím stale sa niečo najde..
Najnovšie sa ozvala bývala, žeby so mnou rada oslávila narodky... :DD

Maoam

:DD, no nemam tu co citat, odkedy si o vas prestal pisat :D, tak obcas daco napis :D, tesim sa ze sa vam dari a ze si vyrovnanejsi, ako predtym, citit to z teba

Fero M

Tak jasné zabývaní sme :) Všetko v poriadku a môžem povedať že sme si riadne rýchlo zvykli. Sice riešim ako vždy nejake prkotiny ale tak .. .. čo ti poviem, mohol by som knihu napísať :D