Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Fero M.

Ona nevie čo chce už posledne 2 roky, ale celkovo v svojom živote čo chce. Ja som sa do nej nestaral prečo jej kamoš parkoval pod jej bytom skoro dva dni...

jar2012

Jasne, stale viac rozchod boli toho kto je opusteny.Ako toho čo opušta.
A tiež som to žažila.Tak viem že sa tažko z toho človek dostava.Ale zaujimave je že prave ona ta opustila a dalej ta obtažuje.A pritom vie že maš inu.
Ako keby nevedela čo chce.

Fero M.

Ved to, vieš, je ťažko na nu zabudnuť a klamal by som, že to tak nie je, navyše ak ja som bol ten čo dostal kopačky a ešte 3 krát...
Ja som sa odpútal od nej na 90% ale ona asi aj ked sa so mnou rozišla tak je to u nej asi naopak. No budem s tým bojovať každopádne.

jar2012

Ale ked budeš riešit stale ex možeš prist o terajšiu priatelku.Tak čo s toho že si sa s ňou rozišiel ked ti stale zasahuje do života.
Je to smutne že sa ma zle.Ale ona musi pochopit že ty už maš svoj život.

Fero M.

Ja viem, ale tak bol som rád, ked som vedel ako sa má, ako sa jej darí, ja som jej aj povedal, nech si nájde niekoho čo bol zlom v mojom postoji k nášmu vzájomené vzťahu, že len by som bol rád, ak by sa mala konečne dobre.
Navyše, viem že sa este stále trápi so svojou povahou a tým, ež nie je šťastná z ničoho na tejto zemeguli, neviem čo ju to zachvátilo, ale bojuje s tým už asi rok a pol. Navyše ich rozvedená mamka si to berie ich povahy a nespokojnosť a to že sa nevedia zaradiť do života a byť šťastné na svoju zodpovednosť a aj to jej priťažilo...

Nie je to vôbec jednoduché, dobre som si oddýchol cez víkend, zrelaxoval pri vode a na slniečku, a teraz mam toto riešiť fatk...

jar2012

Za dobrotu na žebrotu.Ved sa na ex vykašli UPLNE.
Tiež som chcela s ex byt za dobre.Aôe otočilo sa to skor proti mne.
Kašli na ňu a venuj sa sučasnej priatelke.

Fero M.

Takže, po dlhej dobe píšem zas a kedže píšem, tak asi nie preto aby som...

S novou známosťou, je všetko v poriadku, šťastná, usmiata, veselá a boli sme sporu už 2 krát na chate a vyjadrujem hlbokú spokojnosť a vyzerá to dobre všetko, takže dakujem za predošlé rady :) Zrejme pomohli :))

Trápi ma však dalšia vec a to je vzťah s bývalou. Boli sme spolu zopár rokov, teda 5 a za ten čas sme sa rozišli 2 krát, teda z jej strany a dôvod?
Neviem čo chcem v živote, nie som šťastná.
Voláme si raz do týždna a celkom si pokecáme atd. Nemôžem povedať, že som sa od nej totálne odpútal, sme od seba 5 mesiacov, záleží mi na tom ako sa má, ale necítim k nej to čo som citil dávno.
Ked si spomeniem ako som trpel, a čo som prebdel nocí a všetkého, tak mi je až nedobre....
Navyše sa stretávam s novou kočkou a je mi dobre pri nej, aj ked sem tam máme ovšem problémy ako každý asi.

Bývalej dobrí kamaráti a donášači, jej už zvestovali, že ma s nou videli a ona (taká aku som ju nezažil ešte) volala mojej sestre, že či už som doma ukázal novu frajerku a že či sa flakam cez víkend s nou kade tade, atd, dosť som v šoku z toho. Neviem či čakala, že ked sa odstahujem v Juny, tak ku mne príde, alebo ja neviem....

Veľmi ma to dneska zaťažilo, ťažko sa spamatávam z rozchodu, ktorý mi veľmi ublížil a dokonca 3 krát, tak si to viete predstaviť, odkopnutý milujúci človek čo prežíva a teraz ked, sa chcem mať dobre a stretávam sa s niekým iným a zároven, chcem s nou dobre vychádzať, lebo mi na nej ovšem záleží tak... Je to ťažké...

Fero M.

Beriem na vedomie :)

Bol som tu často aj som lebo som bol na marodke a teraz prerábame izbu, tak telka je OFF, tak mám čas a nudím sa. Ináč celý den niečo prerábam, len PC je furt po ruke tak..

travka

Maomam,
musím ťa opraviť. som chlap!!! nie žena, aj keď nick "travka" pôsobí žensky, uznávam :D to len na upresnenie.

To že za ňou prídeš zaberá, ver mi.

a Fero, vykašli sa na tieto online flirtovačky a radšej choď za ňou. Mám pocit, že si tu stále a Váš kontakt je o sms a tvojich domnienkach. Rozoberáš to tu a pritom je to úplne inak. Takto si si to ty celé vymodeloval. Kašli na fórum (myslím to v zmysle "neseď tu ale choď konať"). Riešenie hypotetických situácií a tvojich domnienok je viac než zbytočné. Príde mi to ako dokonalá analýza Vášho (ne)vzťahu. Keďže oficiálne spolu nie ste. Neviem či toto má byť ako masáž ega alebo čo, ale to čo si začal riešiť si nevyriešil.