Bezfarebná HENNA - čo robí s vlasmi ?

Príspevok v téme: Bezfarebná HENNA - čo robí s vlasmi ?
kejsy87

Ahojte , niekde som čítala , že henna velmi pomáha na obnovenie štruktúry vlasov ,dodá lesk atd... Je to pravda , totiž , nikdy som o tom nepočula. Máte skúsenosti??? Kde ju možno dostať ? v drogérii ? .. Mám síce len 17 ale dosť riedke a poškodené vlasy , pritom ich nefarbím ani nežehlím .. Ďakujem

jankajanka5

bezfarebna henna je perfektna na regeneraciu vlasov. mne pomohla na poskodene vlasy. treba samozrjeme pouzivat castejsie a necakat ze po prvom pouzity bude hned vsetko ok :) mam rada tuto indicku

www.tany.sk

kejsy87

Ďakujm za ten koment :) A nemá to aj nejake zlé účinky ? A prečo si si nedávala aj teraz m ved ked ti vypadávali , nepomohlo by to ? ;) ...

evellina

ahooj,ja som ju pouzivala niekolko rokov a bola som velmi spokojna...kupovala som si taku obycajnu bezfarebnu hennu v drogerii,bola to praskova forma,ktoru som si musela sama vymiesat s horucou vodou a ja som si do toho primiesavala este olivovy olej kupenny v lekarni...vlasy som mala zdrave,huste a take silne-tvrde...mozno zo zaciatku,ked si das prvykrat hennu,tak budes mat pocit ze sa ti to nepaci,ale neprestavaj a pokracuj dalej,lebo viem ze aj u mna ked som zacala hennovat,tak som mala take vlasy ako sa hovori ani nemastne ani neslane....je to tym,ze sa vlasy obaluju hennou a ten pocit sa ti nemusi pacit,ale struktura vlasu sa naozaj zmeni,budu silnejsie a hustejsie...a ak nemas velmi mastne vlasy,tak si do tej kase skus primiesat aj dve polievkove lyzicky olivoveho oleja a uvidis ake budes mat krasne vlasy...noo teraz uz nehenujem,lebo teraz riesim vypadavanie,lebo mam problemy so stitnou zlazou,ale asi sa vratim aj ja k bezfarebnej henne.....drzim prsty...pa:)