ATB?

Príspevok v téme: ATB?
janka

Ahojte,chcela by som sa opytat na Vas nazor, prip. skusenosti s meranim CRP. Mojmu 6-mes. dietatku vyskocili teploty v jeden den na 39,4. Zbili sme ich a sli na pohotovost. Tam namerali hodnotu CRP 8 mg/l. Povedali nam, ze do 10 je to OK a nepotrebuje ATB. Na druhy den sme vsak sli k doc, kt. povedala, ze ATB nasadi. ??? Maly uz v noci teploty nemal, ani na druhy den, celkom dobre sa citi (sali sa). ATB som este nepodala,ale... Prosim, poradte... Vdaka

linka

Ja som dala syna zaočkovať.Tiež sme brali stále ATB a mali sme zápaly stred.ucha.No tiež nám najskor ATB museli zničiť imunitu aby nás proti tým pneumokokom zaočkovali.Dúfam,že nám to pomože.Lekárka v nemmocnici ktorá nám toto očkovanie odporučila povedala,že tieto koky sú už tak zmutované a odolné voči ATB že najlepšie by bolo očkovanie proti pneumokokom.Tak som si za tým u svojej lekárky stála že nás nakoniec zaočkovala.A či to bude to isté alebo sa to zlepší zistíš až vtedy keď ho dáš zaočkovať.

simonko

Mam 22 mesacneho syna. Od 8mesiacov, ako mu zacali vychadzat zubky. mava neustale sopliky a tym padom aj zapaly stredneho ucha. Skoro kazdy mesiac je na ATB a ja som z toho zufala. Chcela by som ho dat zaockovat proti pneumokokom ale nezarucili mi, ze to prestane.

mali

ak je dieta subjektivne lepsie na tom, ja by som s antibiotikami pockala, ale to musi posudit lekar , co dieta videl

mama misa

spoliehaj sa na meranie crp,lebo to naj dokaze pritomnost bakterialneho zapalu...niekedy mali moje deti hnusnu anginu a aj 4 dni 39 teploty a atb neboli potrebne....