psoriaza?

Príspevok v téme: psoriaza?
araz

pred nedavnom som si nasla na cele taký menší suchy flak,nevenovala som tomu nejakú pozornosť po pár dnoch zmizol,včera som sa chytila za uchom a mam tam uplne suchu hrubsiu kozu,ukazala som to manzelovi a on mi povedal,že to vyzera ako psoriaza.nechcem robit paniku a ist s tym k lekarovi,lebo si to nechcem ani pripustit,tak sa pytam cim sa da predist,aby to tak skutocne nebolo.citala som,že je to hlavne z nezdravej stravy a stresov co su u mna uplne priznaky,stravujem sa strasne zle vsetko nezdrave,sladké,ovocie mama kazdy den,ale zelenina skoro ziadna,skusala som 2 mesiace jest 5x denne zeleninu,celozrnne vyrobky,ale moja hlava a telo to nevie dodržať, bola som stale hladna,tak som to nezvladla a zacala som žrat opat stale a vela.Stresu sa nedokazem zbavit,ale aspon s tou stravou keby som znova skusila upravit by som to mohla spomalit alebo zastavit?dakujem

mate59

či je to psorka ti takto nepovie nik.Ona má svoje špecifické prejavy,to si nájdeš.Kludne sa ti može takto začat prejavovat aj nedostatočná funkcia kôry nadobličiek,ale to by vyriešil kožný lekár.