bod G

myšiačik

ano chapem ćo ste pisali,aj že treba len skuśať,a upresniť,a możno je to tym že nesexujeme od 15,takže nemame toľko skusenosti ako poniektorí,ja som jej prvy,ona je moja prva čo spolu intimne żijeme.

AmartinkA

mysiak, wreck sa to isto nepyta preto, lebo by ste boli sopliaci :) V tom pripade som i ja soplacka :D Tiez mam 23. Ale tieto intimne veci dost zalezia od vyspelosti, emocionalnej a tak isto od predoslych skusenostiach. Ale nech je ako chce, je to vsetko len o cviku a skusani, cize skusajteee :)

wreck

uprimne, hej, typoval som ta tak na 16-17, podla tvojich prispevkov. ale nic to.

chapes co sme ti tu napisali? chces sa k tomu nejako vyjadrit alebo nieco upresnit?

mišiačik

no ja ked pri orale priateľku prštekami robkam,citi v podbrušku niečo ako mravce kedby chodili,a postupne to ide hore ten pocit,aj ma pocit akoby jej trebalo na wc isť,tak neviem no....

AmartinkA

wreck, vidis to! :D Toto poviem priatelovi :) Beztak je vzdy postel zo mna mokra, tak naco striekanie. I ked, raz by sa mohlo podarit. Mam 23 rokov a cely zivot pred sebou, takze ak by to prislo v cca 35 rokoch, bol by to v tom veku skvely zazitok :)

wreck

wreck je poteseny. :)

striekanie. hej. krasa. tiez by som chcel byt raz pri tom. ak si este velmi mlada, moze to prist neskor.

ja poznam iny extrem. baba strieka ako fontana v podsatate zakazdym. zo zaciatku je to skvele, chlap si urcite mysli aky je samec, ked ju tak vie spravit, ale po case si na to zvyknes a zacne to byt otravne. chcete sa len tak jemne pred spanim hrat, trosku, kratko, ale ona aj tak postrieka celu postel a pol izby. potom musis spat v mokrom alebo to upratat. hm. no neviem. nieco na tom moze byt, ze to casom zovsednie vdaka tej robote potom. :)

AmartinkA

wreck, sama to mam odskusane. Nielen s partnerom, ale aj sama. Musim povedat, ze s partnerom to trosku dlhsie trvalo kym sme sa naucili jeden druheho vnimat. Ale to je uplne normalne :) Hlavne je pre zenu, aby poznala sama svoje telo a potom s muzom prezije sameee skvele veci :) Ja mavam neskutocne stavy vdaka stimulacii G bodu, ale nikdy som nestriekala, zato "vytekam" ako pusteny vodovodny kohutik :D Je to uzasne, vsetko je vzdy mokre. Hoci priatel tuzi aj po striekaniiii :D Ked to nejde, tak to nejde