krátka menštruáci

Príspevok v téme: krátka menštruáci
dendi

Dobrý večer. Neviem či píšem na správne fórum do rodičovstva, ale chcela by som sa spýtať, mohol mi spôsobiť stres jak v práci tak aj doma to, že som mala menštruáciu len 2 dni? Obvykle mám 5 - 6 dní. Mala som pohlavný styk asi týždeň pred menzesom, no použila som ochranu. Takže tehotenstvo by som vylúčila.

Ďakujem

dendi

malickasom...už som si našla konečne aj ja doktora...doktor mi povedal, ako mi robil ultrazvuk, že nič nenašiel, ale že si mám spraviť test...ale tak teraz nemôžem, lebo beriem Macmiror, kvôli výtokom, tak teraz budem musieť počkať cca 2 týždne zas...ale tak ako mi povedal...môžem to mať aj zo stresu...a možno sa mi opäť vracia nepravidelná menštruácia..čo sa mi vôbec nepáči :(

ethel

nemyslím,že si tehotná. Poruchy sú ovplyvnené aj inými vecami, napríklad ochorenia štítnej žľazy, chudnutie, prechladnutie,...

araz

skocim ti do prispevku lebo mam nieco podobne, meskali mi kramy 5 dni urobila som si minulu stredu test a podla testu nie som tehotna,potom den nato som zacala mat "kramy",ale take ze ked som sa vytrela mala som krv,ale pri moceni nic len moč a vlozka cista,trva to takto od soboty, tak som si vcera sravila dalsi test a zase nic,ale tie kramy nikde, co myslite mohla by som byt tehotna aj ked dva testy vysli negativne?

dendi1

Tak po 13.dňoch som to konečne dostala...doktora som si našla...v piatok idem prvýkrat k nemu...tak som zvedavá ako dopadnem

malickasom

ja mam doktorku Brezinovu z gynfemu, som spokojna, len rataj ze tam sa plati poplatok 500 na rokk (ale to sa plati tuna pomaly vsade na gynde)

dendi

Ahojte...no tak som si spravila test pred menštruáciou a bol negatívny...no ešte som ju stále nedostala..ako zvyklo mi meškať pár dní, ale tak už je to týždeň čo som ju nedostala...test som si robila 2x a nič...možno to bude tým stresom čo mám v práci...bývam v Prahe a neviem si tu nájsť gynekológa...pozerám si stránky, komentáre na nich, ale tak chcem mať takého čo je fakt dobrý a na takého človek musí natrafiť...inak neviem..lebo mám aj dlhoročné problémy s výtokom :-( a už am to unavuje

Magy

mozne to je, ak slo o kombinaciu viacerych faktorov/stresov, vylucit sa to neda. ale tesne pred dalsou menstruaciou si na tvojom mieste spravim tehotensky test. argumentacia "pouzila som ochranu, tehotenstvo je vylucene", je blud. ZIADNA AK nie je 100%. okrem abstinencie (sexualnej) ;)