Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

jankaaaaaaaaa

nikoho si tu neiritoval, akurat si tu seba poriadne strapnil.. odveci si sa sam zacal znervoznovat a obranovat pani albertovu, aj ked tu vlastne absolutne nikto nic zle na nu nepovedal. ked mas taku potrebu vyhladavat taketo situacie, najdi si inu "obet" mna tvoje dristy absolutne nezaujimaju. a skus si dat liecit aj svoju psychiku ak si tak doteraz neurobil

jankaaaaaaaaa

andrej: az velmi to prezivas, tak nieco asi natom bude. platonicka laska? nikto tu neurazal spominanu pani, tak neviem co sa tu hned do toho tak velkodusne obuvas. skludni sa a daj si studenu sprchu, alebo nejaky ten zazracny liek

AndrejBán

Tak si prečítaj príspevky slečny jankaaaaa. Jej ležia v žalúdku všetci liečitelia, bylinkári a pod. Podľa nej sú to všetko podvodníci. Ale nechajme to tak, nechcel som nikomu ubližovať ani nikoho iritovať, iba sa zastať človeka, ktorý patrí do kategórie tých čestných a nemal by sa hádzať do vreca s podvodníkmi.

jankaaaaaaaaa

andrej: to cos om pisala o ludoch ktori zarabju na hluposti inych bolo myslene na ludi, ktori tu denne predavaju svoje podvodne neucinne a drahe vyrobky a pod. vobec som nepisala o pani albertovej
a toto je forum, ktore ma pravdila a treba sa podla nich riadit. a neviem odkial mas ze prave ja tu nahlasujem kazdeho ci co..
a predstav si nemam ziadnu financnu krizu, to ani nahodou. mozno ju mas prave ty, alebo si jeden z tych ludi, co ma "zazracny" liek na vsetko a nedari sa ti ho tu predavat, pretoze ti stale niekto vymaze koment..

AndrejBán

Preboha! Ja mám 31 a ona 60. Ale poznám ju a vážim si ju. Je len málo ľudí, za ktorých by som dal ruku do ohňa a ona je jedným z nich. Preto som sa tu ozval na jej obranu. To by si určite urobila aj ty, keby niekto zhadzoval človeka, ktorého si vážiš. A s láskou by to istotne nemalo nič spoločné.

AndrejBán

A budem úprimný: ja som tolerantný človek, ale ty mi už naozaj začínaš liezť na nervy s tvojimi finančnými komplexami. Akým právom tu robíš rozhodcu a hodnotíš, čomu sa ľudia majú venovať a čomu nie. Akurát teba sa budú pýtať, kam sa majú ísť liečiť. Ty si toho už naliečila! Najskôr daj do poriadku samu seba. A propos - Albertová je aj psychologička, práve tebe by sa zišla ako soľ.

AndrejBán

jankaaaa nevyhováraj sa prosím ťa, veď toto nie je jediná téma, v ktorej sa takto prezentuješ. A aspoň neklam, nepýtala si sa, koľko sa tam platí, pýtala si sa presne: kolko penazi si tam uz minula?
Ako sa vôbec opovážiš povedať o takej osobe ako je Mgr. Albertová, že sa snaží zarábať na hlúposti a zúfalosti ľudí! Vieš ty vôbec o kom to píšeš? Poznáš ju osobne? Asi sotva, lebo by si sa o nej hanbila takto vyjadrovať. Keby si mala aspoň dve percentá z jej súcitu, obetavosti, tolerantnosti a ochoty pomáhať, nikdy by si nemohla toto tu napísať. Človek by nemal odsudzovať ani toho, koho pozná, nieto ešte toho, koho nikdy nevidel. Veď si vstúp už konečne do seba a pozri, čo robíš a hlavne hľadaj pravé príčiny prečo to robíš. Najviac odporúčaní na zmazávanie tém je tu od teba. A väčšina sa týka liečiteľov, výživových doplnkov a podobných tém. Keď chceš cenzurovať, založ si vlastné fórum a tam pusti len toho, kto ti bude vyhovovať. Táto zakladateľka okrem toho nikoho nechválila, skôr to vyznieva opačne podľa toho čo napísala. Ale ty už hneď hľadáš za všetkým zisky a chamtivosť. Že by platilo to známe porekadlo: podľa seba súdim teba? V dobách inkvizície by si metala blesky.

jankaaaaaaaaa

to nie, ze mne vadi kto co predava a co ponuka, len nenavidim ludi, ktori sa snazia zarabat na hluposti a zufalosti ludi a hlavne na chorych ludoch. a navyse je to tu proti pravidlam. ale to by chcelo pohnut mozgom a nieco navyse precitat aby sa ludia dozvedeli co je vobec v pravidlach napisane