Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

pan d.

Ale NaCl prirodne je take iste ako NaCl chemicke, len prirodna sol obsahuje rozne primesy, ktore su akoze viac liecive a pod.

bylinkarka44

veru tak, nie je vobec pravda, ze su bylinky neskodne. neviem ako si toto moze niekto mysliet. su to drogy a mozu ublizit ako aj chemicke lieky.

Jefitto

Jedovaté rastliny môžete nájsť na NTIC (narodny toxikologicky ústav). Uvediem príklad:

Trpíte sračkou, tak si uvavríte čaj z čučoriedok, žerete čučoriedky. Sračka prejde, ale môžete žrať čučoriedky ďalej. A žiadna zápcha nehrozí. Ak užijete čo i už len smectu, čo je v podstate krieda (ílovec), tak máte takú zápchu, že sa nevyserete. O tomto sú rastliny.

Ale samorejme, ak niekto bude piť 2 litre žihľavoveho čaju denne, tak nech sa nečuduje, že za mesiac skonči na infuziach...

Všetkeho treba s mierou

Ak sa ti nezdá rozdiel medzi chemicky vyrobenými látkami a medzi prirodnými látkami, tak si ráč naštudovať základy chémie, inač to nemá význam ti ani vysvetľovať. Tiež som si myslel, že je jedno, či NaCl z mora, alebo NaCl zlúčením sodíka a kyslíka, ale odkedy študujem na výške chémiu, tak som to pochopil. Takže pokial neovládaš základy chémie, je škoda ti to tu vysvetľovať...

sorrento

Máš pravdu pan d. V bylinkach sa treba vyznat. Ako npr. v hriboch, každy rok je niekto v nemocnici, pre jedovatý hrib.

pan d.

Ak niekto uzdravuje napr. satanskymi postupmi, tak tam cakajte pohromu. Diabol utoci na nas denno denne cez pokusenie a ja mu to vraciam, ze kazdemu poviem, co si o nom myslim.

pan d.

Ale ba, byliny maju aj svoje negativa, nenamyslaj si, je to chemikalia ako kazda ina, hoci je prirodna:D ale to velky rozdiel nie je. Ci ziskam nejaku latku chemicky alebo z rastliny, tak v tom rozdiel ziaden nevidim. Treba otvorit oci. Kolko liekov sa vyraba prave z rastlin, extrakciou a pod. postupmi??? Len si daj pozor, lebo v rastlinkach sa musis sakramensky dobre vyznat.

sorrento

Poznám viac pripadov, že liecitel ublížil, miesto vyliecenia. Je teda velká pravda, že neni liecitel ako liecitel.
Nikdy som u liecilela nebol, ale ako som počul, liecitel sa musí preukazat s povolením, teda s certifikatom, že moze liecit.

Jefitto

Dámy a páni, už som ochorel. Mám Colon irritabile, za deň chodím niekedy srať aj trikrát riedko. Lekári mi nepomôžu, ale šarlatánov vyhľadávať nemienim... pomôžem si sám ;)

V prírode je predsa milion liečivých rastlín s oveľa silnejšími účinkami, ktoré zaručene pomôžu. A najlepšie na tom je to, že byliny nemajú žiadne vedľajšie účinky (samozrejme, ak sa požívajú v primeranom množstve) ;)